Suzuki GSX-S1000S KATANA (2020)

Vlastník Kaabo
Vloženo 1.6.2021
Aktualizováno 26.1.2024

Legenda, která se nebála jít svou cestou už před 40 lety.

První dojmy - Pořád mě nahlodávala myšlenka, že by nebylo špatné si splnit sen z dětství. Svezení na volných jízdách u Hamouzů v Kladně rozhodlo...

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv, kdo nechce potkávat stejnou motorku na každém kroku. Jinak dle odvahy a vkusu každého soudruha...

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, jiný držák RZ, tankpad, rolny.

Posez na motorce je docela vyšší a stupačky o trošku víc vzadu, než bych čekal. Ale všechno do sebe pěkně zapadá. Problém nebude ani všude zmiňovaná malá nádrž. Je to motorka na blbnutí a nemám potřebu najet 1000km za den.

Tak proběhlo první přezutí...po 5000km. Je to opravdu velice zábavná motorka. Jen to tankování po pár KM mi začíná vadit...i když jsem myslel, že nebude. Za odpolední nájezd 450km 3x tankovat...to je opravdu dost. Tolik kafe za den nedám

No...v roce 2023 jsem si dal jednodenní výlet ( všechny krajská města, kromě Prahy...tam se mi nechtělo ). Bylo to 1330km a 7x tankování. Opravdu pohodlná motorka, nebolelo nic ( dobře... přiznávám... trošku prdel a pravé zápěstí ).
Taky týden v Alpách. Musím říct, že na tamní klikaté cesty je Katana stavěná. To jsem si opravdu užil! Benzínek je všude dostatek

speroure
speroure napsal 05.01.23 v 18:15 10b.

Moc zajímavá motorka

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 23.04.22 v 20:37 10b.

Tohle se Suzuki moc povedlo a to přesunutí značky taky pomohlo.
Vypadá parádně!

kubanec1972
kubanec1972 napsal 01.12.21 v 20:57 10b.

Je proste jina a me se to libi, tak je nakonec doma.

Hříbek
Hříbek napsal 11.08.21 v 08:27 10b.

Parádní Katana k dokonalosti už chybí jen fotka s Rexem

Ozzy_
Ozzy_ napsal 04.06.21 v 13:23 10b.

Hustokrutoprisnej stroj. Katana byla uz kdysi sva, a je dal Za to ji patri plnej pocet.