Yamaha DT 125 X (2006)

Vloženo 27.5.2021
Aktualizováno 4.11.2021

Vloženo: 22.10.2021, Uskutečněno: 22.10.2021, Zhlédnuto: 40x

Zdravím lidičky,
po delší době něco zase přidávám.
Dělal jsem nové blinkry po tom co jsem hodil tlamu, chvilku jsem jezdil bez nich protože jsem čekal až dojdou z alíku ...
Inu došly blinkry stály mě cca 200 i s poštovným za 2 páry, tedy 4ks.
Na čínu.. kvalitní provedení, jasné krásné ledky, dokonce mají i "homologaci" se kterou, ale na STK nepůjdu, vyrobil jsem si "vzorný jezdec" sadu a jak nadejde čas tak vše dám do originálu

Nuže, namontoval jsem odpory, protože relé na DT LED blinkry jsem stále nenašel, nakrimpoval nábojnicové konektory a zapojil. Přikládám fotky...

Nyní ode dne 22.10. už je to 2 týden co motorka je v servisu... bohužel ano je to tak... měl jsem pokroucenou hlavu, tak je to tam na slícování a výměně těsnění.
Jinak jsem to zjistil tak že jsem jel a motorka pochcané celé kolo, expanzka plná a na nohu mě vytékal chladič

Toť vše.
Mějte se a dík za čtení .

Pedl (178) napsal 22.10.2021 v 15:34

Ty blinkry jsou hodně prťavé. Já vím nechceš rozbít, ale to už asi vidět dobře nebude. Já mám takovéto:
Klasické Arrow, ale je hodně podobných i různé LED verze existují, třeba Motion Stuff a není to o moc dražší než Čína.
A úhel SPZ na STK neřeší?

• Protektor Výfuku, CNC páčky

Zdravím, Dne 9.9.2021 dorazily CNC páčky na moje milované DTčko. Ovšem, že od nikud jinud než z aliexpressu Dal jsem tomu druhou šanci, první jelikož nepasovaly a po pracném bastlení, aby padly jsem zlomil držák :

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Oprava po Bouračce

Zdravím všechny ve skvělé náladě |-) , Včera 3.9.2021, dorazily všechny díly, které byly nutné, aby motorka vypadala zase normálně :-DD ... samozřejmě by to chtělo víc věcí, ale tohle bylo potřeba tam dát, aby se na t

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.09.2021
    Uskutečněno: 04.09.2021
  • Motivace pro zlomený kotník

Zdravím, po delší době jsem zde zavítal, všechny škody se už řeší, jako první se vyřešilo odškodné za zničené oblečení, stručně: ---------------------------------- Helma ( zapsaná, ale nic moc jí není, na hlavu jsem n

Typ: Koupě
    Vloženo: 20.08.2021