Yamaha DT 125 X (2006)

Vloženo 27.5.2021
Aktualizováno 4.11.2021

Vloženo: 20.08.2021, Uskutečněno: 20.08.2021, Zhlédnuto: 27x

Zdravím,
po delší době jsem zde zavítal, všechny škody se už řeší, jako první se vyřešilo odškodné za zničené oblečení, stručně:
----------------------------------
Helma ( zapsaná, ale nic moc jí není, na hlavu jsem nepadl takže je v pohodě ) 2000
Kalhoty nějaké rifle cca 700
koženková bunda 600
motoboty RSA 2000
rukavice 400
-----------------------------------
Pojišťovna ještě musela brát v ohled stáří oblečení a věcí, takže jsem z toho dostal cca 3500,- ale když vezmeme v potaz, že rifle přežily jen tak 1cm dírka, helma v pohodě, bunda na vyhození a boty OK... tak dobrý
Inu, jelikož vše přežilo a bundu ještě jednu mám, tak jsem se rozhodl to roztočit na nové, krásňučké boty ... hned jak došly berle, tak mne vyzvedl kamarád ve feldě a šli jsme vybírat tímto děkuji "Hekynovi" za odvoz

Nuže, dost zdržování koupil jsem: MBW Ozzy motoboty vel.41
Přikládám fotky, boty beru jako motivaci k rychlému uzdravení, jelikož motorka funguje a není zničená totálně a je pojizdná

• Blinkry + pokroucená hlava

Zdravím lidičky, po delší době něco zase přidávám. Dělal jsem nové blinkry po tom co jsem hodil tlamu, chvilku jsem jezdil bez nich protože jsem čekal až dojdou z alíku :-$ ... Inu došly blinkry stály mě cca 200 i s

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021
  • Protektor Výfuku, CNC páčky

Zdravím, Dne 9.9.2021 dorazily CNC páčky na moje milované DTčko. Ovšem, že od nikud jinud než z aliexpressu Dal jsem tomu druhou šanci, první jelikož nepasovaly a po pracném bastlení, aby padly jsem zlomil držák :

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Oprava po Bouračce

Zdravím všechny ve skvělé náladě |-) , Včera 3.9.2021, dorazily všechny díly, které byly nutné, aby motorka vypadala zase normálně :-DD ... samozřejmě by to chtělo víc věcí, ale tohle bylo potřeba tam dát, aby se na t

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.09.2021