KTM 990 Adventure / S (2008)

Vlastník ZemiPce
Vloženo 8.5.2021
Aktualizováno 8.5.2021

Tu mašinu jsem si nekoupil já,ale ona mě a to hned po první jízdě.

Motorka koupena od Fuckyn (Pardubice)

BMW R 1150 GS: Zjistil jsem,že na těhlech motorkách nejezdí nikdo mladej :D
Suzuki DL 1000 V-Strom: Obyč japonka stejná jako ostatní,nic extra,ale ani neurazí.
Yamaha TDM 900: Vzhled -

První dojmy - Po přechodu ze SuperSportu jsem se bál jak se bude ovládat,ale překvapila mě, po rozjetí veškerá velikost a hmotnost odpadne, motorka se naklání uplně sama krásně se jezdí do zatáček, konečně příjemný rovny posez a široká řidítka. Konečně nevnímám díry na silnici,tomuhle bajku to je jedno. Jsem nadšenej.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je asi pro dobrodruhy co mají rádi velké a silné stroje,zároven pohodlné a agresivní :P Silnice,terén,dálka.. Na tý mašině jde všechno..

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,zvýšené plexi,hliníkové kufry na zakázku dakar,origo vyfuky akrapovič s homologací (neskutečnej zvuk) cnc páčky,pridavna svetla a podobné pičovinky.

Tenhle bajk jsem si vybral,protože jsem chtěl víc než ss,víc než jen lítat po pěkný silnici. S Kačenou se hodně svižně svezete na okrskách, je příjemná na cestování a když vás to chytne zvládne i drsnější offroad. Multifunkční bajk a plno zábavy.

Zatím si zvykám na silný dvouválec je mnohem zábavnější než řadovej čtyřval,vezmete za plyn a okamžitě vystřelí ,jen mě zatím dost cuká ,ale to spolu doladíme časem :)
Podvozek,tlumiče...to je něco neskutečnýho vlítnete do díry a je to jak do peřiny,retardéry nezajem a je jedno jak je velkej a jak rychle jedete. Servis a poruchy rozepíšu až spolu budeme dýl a nějaký příjdou :D Zatím je vše jak má být.

cechradovan
cechradovan napsal 08.05.21 v 08:42 10b.

Brukev
Brukev napsal 08.05.21 v 07:17 10b.

Pecka stroj ... a ty Akrapy