ČZ 125/476 (1974)

Vlastník wenouss
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 22.6.2021

Starší Dáma v letech. Motorka na které se dá opravit svépomocí snad téměř vše

První dojmy - Je to starší Motorka ale i přez to se na ní dá pohodlně trávit čas. Zatím je to více o práci okolo stavu a opotřebených dílů ale už i tak se na ní jezdí dobře.

Doplňky na motorce -

Tuhle motorku jsem si vybral protoze mam rád Klasiku ale i přez to si ještě netroufnu ne nějakého opravdu veterána.

Majitel jsem od Ledna 2021 a do dnes jsem najel něco okolo 1000Km. a vše v pořádku bez větších problémů, dvakrát šlápnout a motor běží.

Pokud byly nějaké problémy tak jen kvůli tomu že motorka je z roku 74 a poměrně dlouhou dobu stála. V porovnání s novějšíma motorkama je opravdu dobře manevrovatelná v nízkých rychlostech ( jel na ní instruktor z Autoškoly ve Švýcarsku a jeho slova byly že je to sice Vibrátor ale v ohledu Manévrováni, slalom, ... je až pozoruhodně příjemná)

Žiju ve Švýcarsku a tak motorka jezdí tady ale chystám se i na delší jízdy. Ve městě je nad mé očekávání dobrá i přez starší techniku a chlazení vzduchem ale i tak se i já i ona cítíme líp někde na okreskách a pohodičku. Přeci jen je to jen 125tka a tak jízda pohodlně mezi 50-80 Km/h je tak optimální.

Za mě je to stroj na kterém si se základním nářadím a dílama dnes ještě cenově dobře dostupnými můžu vše udělat sám.
To je pro mě přidanou hodnotou.

Jenisatko
Jenisatko napsal 25.04.21 v 11:14 10b.

Taky jsem měl i když 175/477. sice vibrátor, ale spolehlivá a taky se mi docela líbila. Máš jí pěknou, dost mě mrzí, že jsem tu svoji prodal.

Širon79
Širon79 napsal 23.04.21 v 18:27 10b.

No ,fešanda . Koukám že má i funkční OIL master,paráda.
Přeju ať dělá radost.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.04.21 v 15:40 10b.

Krásná, přeju radost za řídítky.