Jawa 350/640 (2020)

Vlastník pulnocnidemon
Vloženo 18.3.2021
Aktualizováno 18.3.2021

Srdcovka, je prostě krásná a úplně nová.

Motorka koupena od Mototechnik (Holice)

První dojmy - Zajíždění je zatím zážitek, ale budeme se mít rádi. 2T se startérem je paráda. Jsem zvědavý, jak bude spolehlivé oddělené mazání. Starty jsou oproti starším stylkám okamžité, výhrady mám pouze k laku a přijde mi šizený hliník na víkách motoru, to dřív nebylo.

Jawku jsem si vybral pro vzpomínkové ježdění. Prodejce je opravdu skvělý člověk a hned bych si u něj koupil další motorku. Jawku budu mít na prdlání pro radost, na cestování zůstane velká mašina. Doufám, že když si ji sám zajedu, bude jezdit dlouho a spolehlivě. Zatím mě moc baví a nemám chuť ani vyndávat Japonce z garáže.

Milan1963
Milan1963 napsal 25.03.21 v 16:53 10b.

mrm
mrm napsal 22.03.21 v 18:37 10b.

Máš to taky moc pěkný, prostě dobrá volba. A Mototechnik s Vojtou Hlásným mě osobně nikdy nezklamal takže doporučuji

pulnocnidemon
pulnocnidemon napsal 19.03.21 v 07:28

Hliník byl dřív silný a povrchově hladký. Teď je to jako by měli úplně špinavou nebo špatnou formu, všude hrbolky. Možná to kdysi leštili a brousili. Ještě mám výhrady k laku. Našel jsem přelakované vlasy a zrnka písku. Navíc se mi loupe lak na plastech. Je vidět, že už se pro ten vývoz tolik nesnaží.

pps2
pps2 napsal 18.03.21 v 21:52 9b.

Ten současný jawácký hliník je opravdu bláto.
Stačil jeden deštivý víkend po Krkonoších, zčernalo to hanebně a už nešlo zaboha vyleštit.