Kawasaki Versys 650 (2013)

Vlastník Warsheek
Vloženo 13.3.2021
Aktualizováno 14.3.2021

Malý cesťák pro nenáročné. Na krátké dojíždění i dlouhé cesty. Universální stroj.

Motorka koupena od Moto-Barn (Medlešice)

Suzuki DL 650 V-Strom: Za stejné peníze starší ročníky s vyššími nájezdy. Design se mi nelíbí.
Suzuki DL 1000 V-Strom: Ten litrový dvouválec jsem opravdu chtěl, ale opět vyšší nájezdy a starší ročníky.
Triumph Tiger 1050: Známý mechanik nedoporučil.

První dojmy - Vše podle očekávání. Jede to, brzdí to, zatáčí to. Po několikaleté pauze zjišťuji, že mi zůstaly základní jezdecké návyky - umím to rozjet i zastavit. Versys se při prvním svezení projevuje přátelsky. Nepřekvapuje. Na řadící páku se musí trochu silou a z dvojky se mi špatně hledá neutrál, bude to chtít cvik.

Motorku bych doporučil pro - Podle mého je motorka vhodná pro začínající cestovatele, nebo jako každodenní přibližovadlo.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojetě, ukazatel zařazené rychlosti, hlavní stojan, gelové sedlo atd.

Versys 650 mi vyšel vylučovací metodou. Nebyla to láska na první pohled. Původně jsem cílil na větší objem. Za objem se ale platí a tak ve stejném rozpočtu seženete litrový stroj o několik let starší a s větším nájezdem. Viz. V-Strom 1000, Tiger 1050, nebo Versys 1000. Z menších cestovních šestek se dá Versys najít s nejlepšími kilometry a nejmladší ročník. Mám minimální terénní ambice takže ani menší zdvihy a malé kolo vpředu mi nevadí.

Aktuálně najeto 15km. Zkušenosti doplním až nějaké budou.

Milan1963
Milan1963 napsal 20.03.21 v 10:26 10b.

vopák
vopák napsal 14.03.21 v 09:40 10b.

Moc pěknej versys v parádní barvě..

JardaBar
JardaBar napsal 13.03.21 v 21:23 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 13.03.21 v 17:10 10b.

Luxusní barvička