Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník Davidrak
Vloženo 9.3.2021
Aktualizováno 22.10.2023

Skvělá na cestování. Nezáludná a léty prověřená motorka.

Motorka koupena od FIRMA:PIAGGIO, VESPA, APRILIA, MOTO GUZZ - Profesionalita, vstřícnost, ochota.

První dojmy - Ego říkalo, že jsem blázen. Hlava, že je to ono?

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojetí Oxford, plexi Puig, kryt chladiče, hrazda na řídítka, držák navigace, zpevnění zadní plotny to vše od Marseluse, top od Alu Milánka, padák HEED a hlavní stojan SW Motech, mřížka předního světla a přídavná světla Puig. Boční kufříky Shad.

Vše začalo tak nějak omylem. Měl jsem BMW R1200GS z roku 2007. Kamarád se u mě zastavil na návštěvě a povídá, že chce vyměnit motorku. Tak, ani nevím proč jsem mu nabídl to moje GS. Za hodinu byl s penězma zpět a já neměl na čem jezdit. To bylo začátkem prázdnin.
Říkám si, že to asi nebylo dobře, moto výlety naplánovaný, léto na začátku a já vocas prodám motorku?
Ba ne. Tak nějak vnitřně jsem věděl, že bavoráci vyrobili skvělou mašinu, ale že tak nějak to není pro mě.
Před tím jsem měl taky Stromka, najeto přes 100000km a absolutní spokojenost. Tak jsem vzal lelefon a zavolal k Hamouzům do Kladna. Ano jednu skladovku tady mám, je modrá, tak přijeďte. No a V Stromek byl doma.
Za mě absolutní spokojenost! Najednou jsem zase řídil stroj, který není zas až tak dokonalý, kde se musí řadit aby to jelo, který zas až tak dobře nebrzdí - no nádhera!
Zase musím o trochu víc přemýšlet, než někoho začnu předjíždět, používat zadní brzdu a od předního kola cítím silnici pod ním. Nádhera!
Od začátku prázdnin jsme spolu najeli lehce přes 5000km a já vím, že pan Suzuki mi vyrobil motorku snad na míru.
V Stromek je takový pohodář, nikam nespěchá, tak je vhodný na okresní silničky po celém světě. Spotřeba okolo 4,5 litru na takový to domácí ježdění

JardaBar
JardaBar napsal 06.07.21 v 18:09 10b.

Myschan
Myschan napsal 13.05.21 v 09:42 10b.

Kdybych nechtěl automat, měl bych Stromka taky. Krásná motorka. Gratuluji

runda
runda napsal 14.04.21 v 14:08 10b.

Bebel17
Bebel17 napsal 01.04.21 v 22:42 10b.

Máš radost a vo tom to je. Spolahliva nezaludna motorka. Užívaj si s ňou cesty necesty...

majki.t
majki.t napsal 16.03.21 v 20:06 10b.