Honda CBR 1000RR Fireblade (2012)

Vlastník Kubik19
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 12.6.2022

Vloženo: 07.05.2022, Uskutečněno: 07.05.2022, Stav tachometru: 32000 km, Zhlédnuto: 23x

Tak jsem včera vyjel letos poprvé na okruh v Brně. Celek den poprchalo a bylo 14-16 stupňů. Nakonec teda klapla jediná 25minutovka, ale i tak jsem si to mega užil. Není to žádná výhra po konzultaci s mým guru Milda Obořil, vím že nájezdy do zatáček nahouby, brzdy nahouby, výjezdy nahouby, stopa nahouby. Ale, já to zlepším letos :) je to totální dělo. A motorka po servisu, brzd podvozku, motoru atd jede neskutečně dobře.

Ozzy_ (1136) napsal 15.05.2022 v 22:47+2

Musim rict (video) ze v prvni zatacce mas hodne "kreativni" stopu Jezdi se (zvlast na litru) brutalne do strechy, na brzdach na koleno pres obrubaky vpravo, nechat se vynest, otocit se na petniku a plnej "rovne" ven.

1 reakce

Kubik19
Kubik19 16.05.2022 v 14:41

Musíš vzít v potaz ze v brně mám přesně 5x25min :D za celej svůj život a nikdy nikdo předemnou nejel rychleji :D takže se všechno učím z rad a videi což je dost na .... :D víš co.. Milda mi to právě vysvětloval ale ja to nejsem schopný udělat :D teoreticky to znám skvěle praxe je pro mě totální španělská vesnice :D ale letos to zlepším

Quadriceraptor (3) napsal 08.05.2022 v 09:52+1

Kámo já nejsem žádný Guru, jsem jen začátečnický hobík a snažím se jen praktikovat, co mi poradí ostatní a říct, kde jsem dělal stejné chyby zbytečně Guru jsou jiní letci
Všichni co jezdí pod 2:10 jsou letci pro mě

1 reakce

Kubik19
Kubik19 09.05.2022 v 11:00

Seš rychlejší než já, seš, máš větší skilz máš, chceš mi pomoct, chceš? :D takže seš pro mě co? no GURU :D díky kamo

• Loket a poslední jízdy veřejnosti

Tak jsem vyrazil na poslední jízdy veřejnosti. Já vím, poslední se neříká, ale když mě ten provoz tam tak s..., že to ani nejde. Navíc ti lidé neumí ani držet stopu a pak je to o hubu. A tak jsem se rozhodl, že na spz ka

Vloženo: 25.05.2022
    Uskutečněno: 25.05.2022
  • Servis time 2022

Deník motorky: Tak jsem se pustil do servisu před sezónou 2022. Letos jsem to teda vzal, zase z gruntu. V první řadě motorka odjela k FIKmoto. Svíčky, rozvody, ventily, K&N vzducháč, quickshifter od rolingera (gp řaze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.01.2022
    Uskutečněno: 25.01.2022
  • Jízdy veřejnosti Brno vol.2

Zdarec palec, po neskutečně vydařeném víkendu v Mostě na WSBK, jsme si prodloužili víkend tím, že jsme v pondělí, ještě vyrazili na jízdy veřejnosti do Brna. Ano, vím, že je lepší agenturní ježdění, ale pořád v sob

Vloženo: 10.08.2021
    Uskutečněno: 09.08.2021