Honda CBR 1000RR Fireblade (2012)

Vlastník Kubik19
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 12.6.2022

Loket a poslední jízdy veřejnosti

Vloženo: 25.05.2022, Uskutečněno: 25.05.2022, Stav tachometru: 32100 km, Zhlédnuto: 12x

Tak jsem vyrazil na poslední jízdy veřejnosti. Já vím, poslední se neříká, ale když mě ten provoz tam tak s..., že to ani nejde. Navíc ti lidé neumí ani držet stopu a pak je to o hubu. A tak jsem se rozhodl, že na spz kašlu. Proto i prodávám Hondu, chtěl jsem to udělat už víckrát, ale poslední dva měsíce o tom intenzivně přemýšlím, a rozhodnutí přišlo jak čistý blesk z nebe. Hondy je mi strašně líto, ale když se o tom bavím s kýmkoliv kdo trošku jede, tak mi říká, že pokud to chci brát vážně, mám si koupit šestku. A tak se asi vrátím na GSXR 600, ale už na laminátech. Doufám, že se Honda rychle prodá, ať ještě pár agentur letos stihnu.

Jinak progres si myslím, že zase proběhl. Už se blížím k vysněné 20 - (2:21:16). A taky jsem si dal svůj první oficiální loket (dal jsem jich jako víc a na obě strany), ale zrovna v tom švoncovi mi to jaksi udělalo radost. Asi je to tím, že je to doprava a hrbolaty jak svině a ještě i rychlý :). No, to mě vede k dalšímu progresu a to bude komba:D protože, jaksi moje současná nemá loketní slajdery.

Ještě se vrátím k té cestě. byl jsem letos asi 3x venku a normálně mě to nebaví, nebaví mě si dát zatáčku a brzdit protože jede auto, nebaví mě ani předjíždět na nepřehledných usecích. Asi stárnu nebo co :)

tak snad příští záznam už bude na laminátech.

jandaxx (191) napsal 03.06.2022 v 11:12

Moc pěkný fotky. Je vidět, že umíš

1 reakce

Kubik19
Kubik19 04.06.2022 v 18:08

Děkuju :)

doucha (183) napsal 25.05.2022 v 11:33+1

Hezký progres dobré rozhodnutí odejít z provozu

Jestli můžu - vykašli se na ty jiskřící slidery, na fotkách to sice vypadá cool, ale budeš tím ostatní srát a na některých okruzích můžeš dostat pojeb i od okruhu

1 reakce

Kubik19
Kubik19 25.05.2022 v 12:24

Ahoj, děkuji moc :). hele už jsem je tam teď v pondělí neměl :) takže už je nemám mam už standardní slajdery jak mam na fotce z loktem :). Už jsem právě dospěl do stádia že na takové kraviny kašlu :). a ještě jednou díky

• První 25minutovka Brno 2k22

https://youtu.be/pLzHRkHyglE Tak jsem včera vyjel letos poprvé na okruh v Brně. Celek den poprchalo a bylo 14-16 stupňů. Nakonec teda klapla jediná 25minutovka, ale i tak jsem si to mega užil. Není to žádná výhra po

Vloženo: 07.05.2022
    Uskutečněno: 07.05.2022
    Tachometr: 32000km
  • Servis time 2022

Deník motorky: Tak jsem se pustil do servisu před sezónou 2022. Letos jsem to teda vzal, zase z gruntu. V první řadě motorka odjela k FIKmoto. Svíčky, rozvody, ventily, K&N vzducháč, quickshifter od rolingera (gp řaze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.01.2022
    Uskutečněno: 25.01.2022
  • Jízdy veřejnosti Brno vol.2

Zdarec palec, po neskutečně vydařeném víkendu v Mostě na WSBK, jsme si prodloužili víkend tím, že jsme v pondělí, ještě vyrazili na jízdy veřejnosti do Brna. Ano, vím, že je lepší agenturní ježdění, ale pořád v sob

Vloženo: 10.08.2021
    Uskutečněno: 09.08.2021