Honda PCX 125 (2019)

Vlastník WeronicaKraus
Vloženo 1.2.2021
Aktualizováno 1.2.2021

Skvela do mesta a na kratsi pojezdenicko.

První dojmy - Je skvela, svizna a dobre ovladatelna. Pri vyssich rychlostech je problem s vetrem, skutr je lehky a kdyz fouka hodne vitr, mate co delat to uridit.

Motorku bych doporučil pro - Zenam tak od 163 cm a mensim muzum.

Nikdy jsem na nicem krom babety asi ve 12cti letech nesedela, PCXko jsem poridila z duvodu nauceni se, jak se na asfaltu alespon trosku chovat. Mesto ji urcite sedi nejvice, vklidu se vejdete mezi autama.
Co se tyce ulozneho prostoru, tak vzhledem k velikosti skutru jsem spokojena, vejde se tam otevrena helma jak nic. S integralkou je to trosku tezsi, ale taky se to da. Urcite doporucuju holkam a mensim chlapum.

WeronicaKraus
WeronicaKraus napsal 02.02.21 v 14:22

Jejda kluci omlouvám se, nechtěla jsem se nikoho dotknout s tou vosou na bonbóně mě neposlouchejte, hlavně že vám PCXko dělá radost jako mě <3
Na jaře si chci dělat řidičák na velkou a stále tápu jakou motorku si mám pořídit. Nemáte náhodou někdo nějaké tipy? Uvažovala jsem o YAMAHA MT 03 ale o té starší verzi, co myslíte,zvládnu jí? Měřím cca 166 cm

Myschan
Myschan napsal 02.02.21 v 07:50 10b.

Znám chlapa co má tak 2 metry a už druhé pcx a spokojenost. Tak ať slouží

TRA
TRA napsal 01.02.21 v 20:01 10b.

Nevypadá to moc elegantně, ale na mne už nefouká Jinak já se hlásím k té vose na bonbonu.
Ať Ti dělá PCX radost, je to fajn strojek.

WeronicaKraus
WeronicaKraus napsal 01.02.21 v 18:05

Dekuju Tondo Bendo, tobe taky Jezdim obcas i ve dvou a opravdu nema moc problemy nas utahnout, spis jsem to myslela tak, ze kdyz si na to sedne fakt urostlej chlap, tak na tom vypada tak trosku jako vosa na bonbonu

TondaBenda
TondaBenda napsal 01.02.21 v 17:43 10b.

Želám veľa spokojných km na tomto skútri. PCX má dosť sily, že uvezie aj ťažšie váhové kategórie