Ducati Multistrada 1200 (2014)

Vlastník ondys
Vloženo 29.12.2020
Aktualizováno 29.12.2020

Vyměnil jsem to za 1098 a MTS je opravdu multimotorka, dá se s ní krásně jezdit po koleně, potom nasadit na víkend kufry a zajet si ve dvojko do alp. MTS jsem kupoval už v roce 2017 ale až teď jsem ji sem hodil..

První dojmy - Když jsem motorku kupoval, tak už jsem věděl do čeho jdu. První sezení bylo na Ducati dnech. Kde motorku jsem si půjčil na 1 hod. a takové peklo jsem si nedovolil ani na svoji 1098. MTS krásně vyjíždí ze zatáček po zadním, krásně smykuje před zatáčkou, na zadním kole je uplně krásně ovladatelná. Jen vnímám jako trošku slabší kousek brzdy. Mohli tam dat trošku lepší. Na druhou stranu je to cestovní motorka. Málokdo jí trápí před zatáčkou omezovači a ze zatáčky zase omezovač výjezd po zadním.

Recenze, člověk musí vědět co od té motorky chce. V žádném případě to není cestovní motorka. To je asi podstatné říct že to sice se tváří že na tom pro cestujete svět, někdo asi jo ale potřeboval by asi prdel z azbestu a betonu.

Za mě to je sportovní motorka na vysokém podvozků. Velká výhoda na utáhle zatáčky, má lehce měkčí rám než supersport, takže je na ní více zábava i před zatáčkou nebo z výjezdu když dá člověk Full gas, prostě se to vlní a hrne do předu.

Všem doporučím ať se sveze ale né po vesnici ale někde na zatáčky.

Tak zdar a sílu ???

bruttopyr
bruttopyr napsal 31.12.20 v 19:27 10b.

Pěkná! Dobrá! A vidím, že jsi ale nakonec zvládnul i to cestování, ne?

Petr45
Petr45 napsal 29.12.20 v 17:31 10b.