Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník recepice
Vloženo 25.11.2020
Aktualizováno 25.11.2020

Moje Lupitina Gonzáles, která se mnou tvoří veselou výpravu až až...do Día de los Muertos. Prostě už z obrázku jsem to tušila.

Kawasaki KLE 500: nedostupná
BMW F 650: drahá

První dojmy - Příběh malé Lupitiny Gonzáles byl opravdu "vesel". Od prodávajícího měla hned zkušební cestu (Katowice - Ostrava). Dost mě vystrašila. Chcípala cestou = ventil, pronásledování po dálnici četou sběračů odpadlíků, pak už jen cestou tma. opravdová tma. K doplnění - měla jsem tu výhodu, že jsem byla jako doprovod v autě (nemaje ještě papíry na větší moto). Takže první dojem = špatný. Během jara prodělala servis, naštěstní nic vážného, dramatického. A od té doby šlape. Jí to baví, mě to baví. Druhý dojem = nadšená :-)

Jízda svižná, ale trhač to není, což mě právě vyhovuje. Otáčky - potřebuje vyšší, brzdy - prý mám teď moto, co skutečně brzdí. Ovladatelnost - pro mě jako začátečníka - velmi mile překvapila. Přece jen je rozdíl mezi ní a malou CLR 125

kuklic
kuklic napsal 02.12.20 v 16:17 10b.

Je to fajn motorka a ne moc okoukana.

recepice
recepice napsal 27.11.20 v 00:12

Díky všem za palce

Fotky u svodidel jsou skutečně z Ecce Homo, u pomníčku Bruna Sojky, čili Sojkova zatáčka. Jen já to vzala pěšinkou hore lesem.

-Jandys-
-Jandys- napsal 26.11.20 v 23:43 10b.

Tož dobrý výběr,ať ti dělá radost fotky tuším že od Ecce Homo

Čadil
Čadil napsal 26.11.20 v 12:33 10b.

přeju hodně km

Milan1963
Milan1963 napsal 26.11.20 v 07:51 10b.

Dobrý osvědčený stroj.