Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník Dusan1974
Vloženo 30.10.2020
Aktualizováno 30.10.2020

Strašně se mi líbí v černé, a našel jsem takovou

Motorka koupena od soukromý inzerent, Tutnovsko - V pohodě pán, prodával mašinu z důvodu nevyužití.

Suzuki SV 650: Nenašel jsem svoji představu, platonická láska z mládí.
Kawasaki ZR 7: hop nebo trop

První dojmy - Jsem panic na jízdu na motorce. Řidičák jsem dělal v květnu 2020, na kawe er6. FZ6 je úplně něco jiného než ER6. Je taková těžkopádní musí se jí pomoct to zatáček a držet ji pevně, ne křečovitě ale s citem a pevně. Nebanuji peněz ani to že jsem si vybral FZ6. Jede klidně.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, nejsem v pozici aby někomu radil, jsem motorkářský panic

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale mám už koupeny led blinkry, gripy, páčky, řídítka, padáky, a budu kupovat i laďák.

FZ6 byla v hledáčku, ale jedině v černé, a těch moc nebylo( v normálním nájezdu km a ceně) v mým okolí. Nakonec se objevila, je dobré si počkat a neunáhlit se.
První km byli hodně rozpačité, nikdy jsem na něčem takovém neseděl. Člověk pak dostane zdraví respekt k té síle pod zadkem. Na blbnutí už nemám náladu a ani věk, motorku jsem koupil abych si splnil klukovský sen.
Z motorkou se seznamuji a jde to moc dobře a rychle.
Nezapomenu na svoji druhou vyjížďku, byl jsem sám doma a ... jdu se projet, venku jsem potkal sousedku(starší paní která nemá ráda motorky) a říka, kam jdeš? A já, jdu se projet na deset minut, seznamka s mašinou, povídám.
Vrátil jsem se za 2 hodiny, sousedka mi málem jednu ubalila se slovy: to je deset minut! vole!
Zatím mi vše vyhovuje, najel jsem jenom něco kolem 600km a už je odstavená a začal jsem ji upravovat, light tuning.

Dusan1974
Dusan1974 napsal 01.11.20 v 18:07

Díky.

Brukev
Brukev napsal 31.10.20 v 07:49 10b.

Skvělá Moto do začátku ... měl jsem to podobně... er6n v autoškole a pak Bandita 650 ... myslím ze FZ6 je naprostý ideál .. cena, výkon, vzhled ...