Husqvarna LT 610 (1999)

Vlastník Keki666
Vloženo 18.10.2020
Aktualizováno 14.3.2021

Lehke endruko s dostatkem vykonu

Yamaha XT 600: Malo peknych motorek v inzeratech a nebo za vic penez

První dojmy - Na moji výšku 174 cm je ideální, dosáhnu oběma nohama na zem celym chodidlem, super se s ni manipuluje. Výkonu je dostatek, dobře se dávkuje. Pocitově jde hned za plynem a je z ní dojem že chcce furt tahat a orat:))) přesně takle jsem si představoval jednoválcové kladivo:)

Na motorkách jezdím více jak 20 let.jawy , pak yamaha xz, kawa gpx, kawa zzr, Suzuki TL 1000s.pak odmlka vzhledem k dětem a poté návrat skrze yuki 200 endurko, skutr 200 a ted konečně pořádná motorka.
Vzhled nových endur(2000+ ) mě moc nebere a tak jsem pokukoval po starších bucharech, Xt,tenere, Klr,TA... A nejak mě nic nevzalo za srdce, až najednou přistál inzerát na LT 610 a hned jsem věděl že to by mohlo být ono!. Druhý den vozík a hurá na obhlídku. Super prodejce, veeelmi zachovalá motorka, jak jsem na Husáka sedl, hned jsem věděl že to je ono. Sedlo je příjemně nízko, motorka pocitově lehká. Motor jde příjemně ostře za plynem.výkonu je naprosto akorát. Ne moc ne málo.zvuk z origo laufů je příjemně slyšet, asi vata už je v háji, ale neni to uřvaný a sousedi prudit snad mebudou:)

A hlavně, husák ma dokonalej vzhled a pořádný kolue:) prostě radost vlastnit.

berry78
berry78 napsal 18.10.20 v 16:19 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:01 10b.

Bomba stroj Tahle starší se mi líbí víc.Novější už jsou děsně hubený kozy..Měl jsem jí taky i tenhle rok výroby,jen motarda a naprostá spokojenost..Ať slouží