Yamaha XVZ 1300 Royal Star (1999)

Vlastník nudlicek
Vloženo 24.9.2020
Aktualizováno 24.9.2020

Krásný a pohodlný koráb z dob, kdy byl svět ještě v pořádku a produkoval krásný mašiny.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Do ruky padla na první dobrou, věděl jsem, co kupuji. Cesta domů po vlastní ose cca: 130 km. Mašina pěkně táhne, ale hlavně krásně vypadá...ty čtyři laufy jsou nádherný. Projev motoru je klidný, oproti dvouválci se jedná o sametový chod motoru. Je to kochací stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře a kliďase

Doplňky na motorce - Pouze malé plexi a brašny

Royal Star jsem si vybral , tak trochu pro jeho jedinečnost v podobě 4V, kultivovaného běhu motoru, celkový vzhled a pro dobu, ve které byl vyroben. Dříve ještě výrobci nešetřili na materiálech a motorky stále fungují a při správné údržbě a existenci benzínu budou jezdit i v budoucnu...a taky proto, že na sobě pozoruji tak trochu znaky stárnutí a začínám mít rád věci, které mají duši a dnešní doba vesmírných plastových vetřelců mne nic neříká. Motorku má pár dní, čili zkušenosti doplním později.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 26.09.20 v 16:59 10b.

Naprosto s Tebou sdílím pohled na svět techniky a vnímání (jak říkáš) duše strojů. Přetechnizované poloplastové příšery,
montované z dílů z celýho světa buď robotama nebo otrokama. PR jak koronáč, elektroniky jak ve vesmírném plavidle Elona Muska ale to hlavní chybí. Duše.
( V kolech ne. Tam pořád pěkně po staru jsou.. )
Paráda, ať dělá jen radost !

Čadil
Čadil napsal 25.09.20 v 08:07 10b.