Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 26.05.2023, Uskutečněno: 22.05.2023, Stav tachometru: 58346 km, Zhlédnuto: 22x

Dnes opět krásné počasí. Ale tak nějak se mi nikam nechtělo. věděl jsem, že musíme na zahradě vyprázdnit 8 m3 bazén, vyčistit a znovu napustit. Manželka mě přemlouvala ať jedu. Já chtěl jít udělatten bazén. Den před tím, v neděli jsem na něj celou dobu koula a ni se ho nedotkl. Dnes jsem si řekl, že ho uděláme. Odpoledne se na to udělalo pěkné teplo. Navečer v šest, když bylo hotovo jsem si řekl, že na dvě hdiny bych to mohl vytáhnout. Ale kam jet ? Na Ještěd bych se snad dnes už dostal, bylo dost pozdě, ale protože jsem tam byl včera, tuto trasu jsem zavrhl. Druhý nápad byl na Kokořín a když bude čas tak na Mělník a sjet Dubou pěkně sám v mírném provozu. Cestou jsem se zastavil na Větráku ve Vrátně což mě napadlo zase až cestou kam bych se mohl podívat. Odbočku z křižovatky podle navigace jsem zavrhl, když jsem uviděl v jakém je stavu - vyjetá písčitá, takový off-road. tak že jsem jel dál a radoval se, že z druhé strany je to sice úzká, trochu sypaná a alespoň lépe sjízdná cesta. Chvíli jsem pokoukal no a čas ubíhal. Pokračoval jsem cestou dále v domnění, že kvalita bude stejná. Nojo, jenže jsem se dostal cestou k té oné off road první obdočce ke křižovatce. Zadek jsem měl staženej, abych sebou někde nepráskl Za to by ten mlýn nestál. Na Harcově bylo fajn, ticho a klid. V sedm večer tam lezli chlapi co tábořili kousek opodál do vody na koupačku. Dali jsme se do řeči. Byli z Kladna z Lega. Tak jsem se ještě něco dozvěděl o této firmě interně. A protože čas mě tlačil, musel jsemzvednout kotvy a pokračovat dál. Trasu z Mělníka na Dubou už jsem vynechal. To bych to už domů za světla nestihl. Jel jsem kokořínským dolem přímo na Dubou. Pak už to byla jen otázka rychlé jízdy směrem dom.

Konečný stav km: 58 346 km
Ujeté km: 101 km

elvis78 (133) napsal 26.05.2023 v 15:34

je hele, včera jsme to se syny projeli škodou 110L Dali si večeři v hospodě u Grobiana
i ten Větrák jsme objeli. Jen ta silnice je v tadytom místě na hadry, pak od Niměřic do Krnska parádní kochačka a napojení na 1/38
Pěkný fotky

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023