Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník JANSIN
Vloženo 12.9.2020
Aktualizováno 12.9.2020

Krásný stroj v originálním a udržovaným stavu. Cena byla trošku vyšší než limit ve kterém jsem hledal ale v tomhle stavu si myslím že to za to stálo.

Honda VT 600 Shadow: byla daleko a drahá
Yamaha XV 535 Virago: peníze a je to tuctovka

První dojmy - protože sem asi 6 let na pořádné moto neseděl tak prvních pár km byli nejisté, ovšem zvuk laděných výfuků jsou úžasný na to že to je "jen" 650cc

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv kdo chce jezdit stylově a pohodlně. 650cc není obr takže ji uřídí i žena nebo začínající jezdec, ale prcek to taky není takže se na něj poskládá i chlap 183cm

Doplňky na motorce - výfuky cobra , opěrka zad, plexy, rám se světly, brašny

moto mám teprve krátce, najezdil sem na ní zatím jen do 400-500km... ale jízda je zábavná, stylová, výfuky krásně duní ovladatelnost dobrá a až si na ni úplně zvyknu tak bude jistě lepší... motor táhne krásně, trošku mě mrzí absence otáčkoměru takže se musím řídit výhradně podle zvuku motoru, brzdy na ten výkon dostačující ale přece jen to je stroj na kochačku jízdu a né trhač asfaltu na okruh.

co se podvozku týče drží dobře ale jízda po rozbitých cestách není moc pohodlná.
Stroj se nejlépe cítí na okreskách a ve městě.. dálnice je jen pro otrlé co mají bud sluchátka v helmě nebo jim nevadí ukousat si ruku nudou.
zatím sem nejel víc za 70km v kuse a nejel rychlejí něž 130.. ale cestovat de dá na čemkoliv je to jen o jezdcovi.

Dukovan
Dukovan napsal 14.09.20 v 15:04 10b.

Ahoj, moc pěkný stroj, také jsem o něm kdysi uvažoval.
Ať slouží!
Jo a máš LUXUSNĚ nafoceno!
PS: Nechceš mi taky nafotit motku?

Čadil
Čadil napsal 13.09.20 v 08:57 10b.