Honda XRV 750 Africa Twin (1991)

Vlastník Rum79
Vloženo 26.8.2020
Aktualizováno 9.7.2022

Je vysoká na mou postavu , odpustí spoustu mých chyb a je to držák.

Honda XL 650V Transalp: Vyšší posed a cena.

První dojmy - Na to jak je vysoká oproti naháčovi na kterým jsem jezdil tak jsem si na ní zvykl překvapivě rychle a zároveň velký respekt z velikosti a výkonu motorky.

Motorku bych doporučil pro - Lidem s vyšší postavou a těm co rádi jezdí po našich rozmlacených silnicích a chce si užít jizdu a krásu čech.

Doplňky na motorce - 3x kufry plastové
Nyní přidány padací rám s přídavnými Led světly, vyhřívané gripy , držák plus nabíječka na mobil, zesílený rám pro top case a velký duralový top case 54L, Deflektor, rozšíření bočního stojanu.

Na doporučení jsem se nakonec rozhodl pro Afriku.. První dojmy byly že je opravdu vysoká a nádherná ale že na ní hned rozhodně nesednu právě kvůli malým zkušenostem a velkému respektu z nového stroje. Hned ten den jsem na ní jel ale respekt zůstává do dnešního dne. Z motorky je krásně vidět a člověk má ve městě dobrý přehled a výhled. Jízda zatím jen na silnici až budou padací rámy chtěl bych s ní zkusit i terén bez nich nebudu riskovat pád.
Nyní po celkové generálce
-čištění a seřízení karburátoru nové jehly a těsnění ,výměna brzdových destiček, palivový filtr, přepákování plus nové osy,ložiska a symeringy ,
Předchozí majitel jen jezdil a neměl jí vůbec seřízenou i když tvrdil při předání jak je udržovaná !
První zkušenost v blátivém terénu, moto stabilní a na prašných cestách je moto stejně jistá jako na silnici.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 14.07.22 v 20:23 10b.

Krasotinka.. ten kukuč dvou světel..se prostě neokouká

Juraj22
Juraj22 napsal 09.07.22 v 20:49 10b.

Tyhle starý mašiny mají stejně něco do sebe,perfektní stroj
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Fratr
Fratr napsal 30.08.20 v 09:56 10b.

Krásná, modrá je dobrá...

Čadil
Čadil napsal 27.08.20 v 09:15 10b.