Kawasaki W 650 (2002)

Vlastník g242
Vloženo 19.2.2007
Aktualizováno 20.7.2007

Moto je stavba z dílny Jindry Belšana.Je to velice zodpovědně postavená motorka se side.Homologace Velorex.S tímto strojem jsem najel zatim něco málo přes 2500 km,ale zatim jsem nenarazil na sebemenší problémy.Je to stejný tip motorky tak side,s kterým

Cesty: Díky teplé zimě a jegrovkam,jezdim kde se dá.Většinou s manželkou a motobandičkou.Chystam se klasicky na "Slet sovětských motocyklů",na kterej mě snad Pavel letos pustí :),a jaro bych rád věnoval Polsku-Osvětim.

Další info: Léto je v plnym proudu,vejlet do PL proběhl dle očekávání,tak i srazík Sovět. moto.Přibylo novejch pár tisíc km (slovy "dva")a w 650 je sqělá.Plánujeme Dojčland a rakouský Tyroly,tak nevim jak se tam budu motat.Vyřešily by to snad jen druhý,náhradní šroubovací ruce.Přidal jsem nový foto s krásnou kopicí hnoje.

Marty68
Marty68 napsal 22.09.20 v 13:14 10b.

supr sestava a pěkné fotky!

Petr59
Petr59 napsal 30.06.14 v 11:41 10b.

Nemá cenu cokoliv komentovat. Prostě

NKPMK
NKPMK napsal 23.06.14 v 22:50

Ahoj! Mám taky Kawasaki W 650. Potkal jsem na benzíně v Klatovech chlapíka co měl uplně stejnou motorku jako já (fialová a černý kaslíky) a byl ze Strakonic! Neznáte se náhodou? Potřebuju poradit s naladěním motoru, popřípadě na koho se obrátit . .Díky za odpovědi!

Křesťan
Křesťan napsal 25.08.13 v 20:38

Ta poslední fotka je super

lekvi
lekvi napsal 12.05.13 v 23:08 10b.