Triumph Speedmaster (2013)

Vlastník Mgem
Vloženo 13.8.2020
Aktualizováno 13.8.2020

Po vyzkoušení několika typů motorek (chopper, cestovní enduro), několika značek (Triumph, Yamaha, Kawasaki) i několika kubatur (650, 900, 1600) jsem narazil na tuto motorku a zatím jsem velmi spokojen.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Koupě proběhla bez problémů. Protihodnotou nabídnuta moje předchozí motorka. Dohoda o ceně včetně zápočtu protihodnoty proběhla bez "handrkování".

První dojmy - Přiměřená váha (ani chroust ani mastodont), snadné ovládání, kultivovaný chod motoru i zvuk. Prostě příjemné svezení.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, kdo mají rádi pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - plexi štítek (malý ale účinný), opěrka spolujezdce + nosič, momentálně kožený kufr (není na foto)

Jsem jeden z těch "zamrzlých" motorkářů, kteří se probudili až po padesátce. V osmnácti jsem se párkrát svezl na "pincku" a od té doby nic. Od čtyřiceti mě to začalo lákat ale pořád bylo něco proti. Většinou nedostatek času. V pětapadesáti jsem se do toho pustil jako samouk.
Jak už jsem zmínil v úvodním textu, vyzkoušel jsem několik motorek a tak jsem postupně přicházel na to, co mi nevyhovuje a co zas jo. A tak jsem dospěl i ke koupi této motorky - Triumph Speedmaster.
Zatím splňuje mé požadavky:
1. při posezu z z ní dostanu na zem (to byl u mé výšky problém u endura)
2. má vstřikování (nechtěl jsem už karburátor)
3. váhově přiměřená (manipulovat s 350 kg Thunderbirdem bylo na mě moc)
4. pohodlný posez, snadné ovládání
Takže shrnuto, po prvních 500 km velká spokojenost.

rade35
rade35 napsal 07.10.20 v 18:33 10b.

Pěkný kousek ať dělá radost.

marafzs600
marafzs600 napsal 23.08.20 v 23:21 10b.

Prostě Triumph

pkkaca
pkkaca napsal 13.08.20 v 16:46 10b.

Moc hezký stroj Jinak na tyhle stroje není nikdy pozdě.Můj tatík přišel na to,že je čas na choppera v 72 letech

PSanec
PSanec napsal 13.08.20 v 12:49 10b.

Triumph je značka sama pro sebe,dělá jen pěkné stroje.

Čadil
Čadil napsal 13.08.20 v 09:28 10b.

krasavec,přeju hodně pohodových km