Kawasaki GTR 1400 (2014)

Vloženo 31.7.2020
Aktualizováno 31.7.2020

rýchla,pohodlná,nepadnutá,bez najmenších problémov

Motorka koupena od Due Fratelli

První dojmy - je veľmi pohodlná na dlhé trate a perfektne ovládateľná

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná na jazdu vo dvojici a na dlhšie cesty na dovolenky

Doplňky na motorce - ladený výfuk Dominátor

Motorku som si kúpil preto, lebo som chcel jazdiť na poznávacie jazdy alebo na dovolenky s manželkou vo dvojici.Jazdné vlastnosti má vynikajúce,bez najmenších problémov zvláda ako pomalú jazdu tak aj športovejšiu.Čo sa týka podvozku a bŕzd nemám čo tejto motorke vytknúť je možné prepínanie dvoch jazdných režimov, športového a turistické ho režimu.Bol som prekvapený aj so spotrebou motorky pretože sa dá jazdiť cca okolo 5L/100km čo pri tomto objeme je vynikajúce a to som sa v rýchlosti nejak zvlášť neobmedzoval.Pri rýchlosti cca 90/km/h je možné jazdiť aj okolo 4,5L/100km. Spolujazdec si sedí komfortne a bez problémov zvláda aj dlhšie vzdialenosti bez toho že by bol zvlášť unavený čo ocenila hlavne moja manželka keď sme spolu jazdili do Chorvátska na dovolenky.Čo sa týka objemu batožiny tá je dostačujúca a bez problémov sme sa zbalili na každú dovolenku.Do motorky som okrem servisu nesiahol - nebolo potrebné nakoľko motor je veľmi spoľahlivý.
Ak mám odpovedať na otázku kde sa najlepšie jazdí tak sú to jednoznačne dlhšie trate,je to hltač kilometrov,len sadnúť, užívať si dlhú jazdu a vypustiť všetky problémy.
Samozrejme motorka je hlavne určená na klasickú cestu, nie je to moto do terénu.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 03.08.20 v 15:50 10b.

Čadil
Čadil napsal 01.08.20 v 08:22 10b.

VB79
VB79 napsal 31.07.20 v 18:54 10b.

Hezký stroj, ať dobře slouží..

Geronimo111
Geronimo111 napsal 31.07.20 v 14:43

Ďakujem a prajem veľa šťastných km bez nehody

StB
StB napsal 31.07.20 v 14:41 10b.

Na mě trochu divoká barevná kombinace, někdy méně je více (každého věc), ale jinak krásnej super stroj. Ať slouží.