CFMOTO 650GT (2020)

Vlastník CasperP
Vloženo 31.7.2020
Aktualizováno 12.8.2020

Po prvním servisu

Vloženo: 25.08.2020, Uskutečněno: 24.08.2020, Stav tachometru: 1855 km, Zhlédnuto: 18x

Tak jsem po prvním servisu.
1000km se najelo jak nic a tak byl na čase první servis. Defakto žádné mušky ani mouchy k dispozici, takže jen stanovená procedura a honem rychle domu. Tím jsem myslel opravdu ale opravdu rychle jelikož už při nasazování helmy začalo lehce pršet a bouřka letěla přímo na mě
Momentálně mám najeto cca 1900km, takže něco málo postřehů.
1. Vibrace...je to dvouhrnek, ale do rukou prakticky skoro nic nejde.Defakto vlastně nic nikde nevybruje. Tím ale myslím řidítka ( držítka ).Nicméně na stupačkách to cítit trochu je, ale nic extrémního
2. Sedlo...Celkem pohodlné, ale jak si jednou zadek zvykne na gel, tak nechce nic jiného, takže hned po sezoně bude úprava. nicméně jsem jel cca 400 v kuse bez vážných následku na pozadí
3. Plexy...Větrný štítek pracuje tak jak má, ale výtku přeci jen mám. Měřím ohromných 175cm Zasunuté plexy dává vítr tak nějak asi někam na tělo, ale vytažené hukot přímo na helmu, takže zvažuji deflektor. Nicméně už jsem stačil jet v totální průtrži a když vynechám mokré kalhoty tak celkem v pohodě ( a že fakt ch... přšelo )
4. Display... Ten se fakt povedl a viditelný je velmi velmi dobře. Nicméně první škoda, že temný režim nejde i za dne a druhá, že v něm není zabudovaná GPS navi, ale jinak za mojí osobu fakt pecka
5. Světla...Jestli se tady někomu něco povedlo, tak je to osvětlení. Kompletní LED je prostě paráda a přední LED světla a jízda v noci...musím říct velké ANO takhle se to má dělat, takhle to má svítit.Jen ty breberky kdyby to tolik nepřitahovalo
6. Posed na motorce...s mojí postavou, krátkejma nohama si nemůžu na nic stěžovat tady taky nemám žádnou výhradu
7. Motor...Nu asi takhle. Průběh výkonu není nějak ohromný a je tam taková "díra", ale tady bych to bral jinak. Je to o cestování a ne o bláznění, na to bych si nebral tuto motorku. Nicméně motor má dva režimy. Cestovní a sport. Přepínání jedním tlačítkem na levém řídítku. Jak jsem ale už vyčetl a momentálně mohu jen potvrdit, krom designu displaye se nic neděje a průběh se zdá být stejný.Možná nepatrný rozdíl zespod otáček, ale jinak stejný

hroch007 (0) napsal 17.03.2021 v 17:00

• První kilometry

Tak jsem ji nakonec koupil. Zvažoval jsem model MT ale nakonec mám GT. Velmi milé překvapení co se jízdních vlastností týče, to zatím nemám výhrady.Sice nové gumy musím trochu ohoblovat, ale i tak velmi kladné hodnocení

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.08.2020