Honda Monkey 125 (2020)

Vlastník puffybodie
Vloženo 19.7.2020
Aktualizováno 15.7.2023

Vloženo: 06.08.2020, Uskutečněno: 05.08.2020, Stav tachometru: 1381 km, Zhlédnuto: 12x

Potřeboval jsem něco na rychlo pro mobil, ať ho pořád netahám z kapes nebo z batohu a zároveň čekat teď cca 2 měsíce než přijde něco z Asie to už taky může být po sezóně

Tak jsem hrábnul v Alze po M-Style Spider B na telefon na řídítka pro skútr/moto za 389 Kč . Foto kde jsem to umístil dodám později.

Původně jsem to chtěl na levo hned vedle rukojeti, ale húře se to tam dávalo a přišlo mi, že co se týče rozložení váhy a tak to bude lepší dát do prostřed. Jenže tam to nejde dát do levé části, protože si pak trochu zakrývám budík, ale hlavně ovládací tlačítka na přístrojovce. Tak je to v pravé části, ale tam to zase pak způsobuje to, že jsou hůře přístupné tlačítka z boku telefonu a hlavně to na odemčení Takže ještě budu zkoušet a možná půjde zpátky do leva a nebo ho otočím horizontálně (ale pro navigaci je lepší vertikálně protože Motorola One Vision s tím širokoúhlým displejem...).

Následováno vyjížďkou k Radúni kde jsem se potkal s wenca24 , pokecali jsme, nechal jsem ho na opici projet, pak jsme si dali ještě fajn vyjížďku a on letěl domů a já ještě do Beskyd na skok.

Ondros (158) napsal 06.08.2020 v 21:38

Co takhle hrazdu na řídítka

2 reakce

puffybodie
puffybodie 07.08.2020 v 11:25

To by bohužel zavázelo pak více než teď. Koukal jsem na to taky, ale tam toho místa extra není na opici a taky nechci cpát plno věcí na řidítka a zbytečně přihazovat váhu. Spíše já se potřebuju nějaké zbavit

• Garančka 6000km + servis

Tak se podařilo do podzimu dotáhnout skoro 6000km a přišel čas na garančku a bohužel taky na řetěz a tím pádem i řetězovku raději. Originál řetěz vydržel tedy necelých 6000km než se dostal na konec. Je dobrý tak asi leda

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2021
    Uskutečněno: 16.11.2021
  • Skoro enduro s Monkey

Tak sice najeto jen 98km, ale ruce vytahané doslova jak opice, protože cca 40km z toho bylo traily nebo jak se tomu říká prostě kamenité cesty, lesní cesty plné větví, listí. Nějaké ty horské přejezdy a dokonce jsem pak

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 30.10.2021
  • Ostravské traily s Opicí

Jen tak užít pěkného počasí, štěrku a výhledů po městě :-DD

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 29.10.2021