Honda Monkey 125 (2020)

Vlastník puffybodie
Vloženo 19.7.2020
Aktualizováno 15.7.2023

Vloženo: 03.08.2020, Uskutečněno: 03.08.2020, Stav tachometru: 1222 km, Zhlédnuto: 17x

Pro dnešek se spojilo užitečné s užitečným a vyrazilo se s bývalým PCX na svolávačku řídící elektroniky světel což byla bezplatná výměna na cca 20 min, následně něco vyzvednout a poté pro značku na úřad (myslel jsem, že jsem přetáhl, ale dnes to byl přesně 10. pracovní den od koupě).

Samozřejmě, že cestou z Hondy už začalo postupně pršet, tak se aspoň zjistilo jak na tom Monkey. Velký box vzduchového filtru posilá docela dost vody přímo na místo nad koleny a chybějící kapotáž na banán a ořechy opice za řidítky. Asi to nebude úplná hrůza a budík překvapivě dost odstíní a z nádrže to taky neteče na sedačku díky tomu jak je to vymyšleno, takže asi nejvíce vody mi dolů steklo z bundy, která nepromoká a z plexi mojí přilby. Uvidím jak s tím pomůže polokapotáž. Nějaké plexi už na výběr jsou tedy v Japonsku, Thajsku a USA. Tady je h...

Nejvíce se mi asi zamlouvá ta kapotáž na přiložené foto (pochopitelně ve žluté) MotoZaa kapotáž . Dělá se i varianta komplet kouřová s deflektorem zde a nebo vzhledem k mojí výšce by mohlo stát za úvahu tato kolmá (a pochopitelně ve žluté)

Ondros (158) napsal 03.08.2020 v 20:27

Nejvíce se mi zamlouvá ta první kapotka, ovšem velké dilema by mi navodila poslední možnost, ten kolmý štítek.. ale ten zase tak nepřistíní budík takže za mě varianta 1

3 reakce

puffybodie
puffybodie 06.08.2020 v 11:05

Jj za tema krytama pod nadrzi je vzduchovy filtr. Normalne jsou klasicky cerne jak mam ja na foto. Ten klin pod motorem spise kryje trubku od vyfuku a katalyzator co tam je, jsou tam docela na rane, i kdyz moto ma svetlou vysku 160mm

• Garančka 6000km + servis

Tak se podařilo do podzimu dotáhnout skoro 6000km a přišel čas na garančku a bohužel taky na řetěz a tím pádem i řetězovku raději. Originál řetěz vydržel tedy necelých 6000km než se dostal na konec. Je dobrý tak asi leda

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2021
    Uskutečněno: 16.11.2021
  • Skoro enduro s Monkey

Tak sice najeto jen 98km, ale ruce vytahané doslova jak opice, protože cca 40km z toho bylo traily nebo jak se tomu říká prostě kamenité cesty, lesní cesty plné větví, listí. Nějaké ty horské přejezdy a dokonce jsem pak

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 30.10.2021
  • Ostravské traily s Opicí

Jen tak užít pěkného počasí, štěrku a výhledů po městě :-DD

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 29.10.2021