Honda Monkey 125 (2020)

Vlastník puffybodie
Vloženo 19.7.2020
Aktualizováno 15.7.2023

Vloženo: 30.10.2021, Uskutečněno: 30.10.2021, Stav tachometru: 5698 km, Zhlédnuto: 40x

Tak sice najeto jen 98km, ale ruce vytahané doslova jak opice, protože cca 40km z toho bylo traily nebo jak se tomu říká prostě kamenité cesty, lesní cesty plné větví, listí. Nějaké ty horské přejezdy a dokonce jsem pak i dotáhl až do garáže cca metrovou větev seklou v podvozku, kterou jsem nějak přehlídl

Je to sranda lítat po štěrku, přejet padlý strom je trochu makajda no a slézt jsem musel jen jednou. Prudký výjezd s velkými kameny, ale v sedu mi jen kolo prohrabávalo, tak potupně na bok prcka a přes spojku a plyn to vyvést nahoru Ještě že to nemá takový výkon, jinak by tam mohla být motorka nahoře dříve než já. Taky dobře, že jsem si nevzal vložku do bundy, vedro bylo až až i tak, budete to chtít i jiné hadry pak no

Výhoda Opice je jednoznačně v tom, že co se nevyjede nebo co se nesmí, tak se to skoro tlačí jako kolo. Terén je obecně lepší v sedu a pomaleji, do stupaček jen nějaké pasti na mamuty. Holt to nemá 21/18 kola a zdvihy jak nějaké KTM

Kočičinka (6) napsal 31.10.2021 v 12:31

To musela být paráda

• Garančka 6000km + servis

Tak se podařilo do podzimu dotáhnout skoro 6000km a přišel čas na garančku a bohužel taky na řetěz a tím pádem i řetězovku raději. Originál řetěz vydržel tedy necelých 6000km než se dostal na konec. Je dobrý tak asi leda

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.12.2021
    Uskutečněno: 16.11.2021
  • Ostravské traily s Opicí

Jen tak užít pěkného počasí, štěrku a výhledů po městě :-DD

Vloženo: 30.10.2021
    Uskutečněno: 29.10.2021
  • 5000km na Opici

Aby jste si nemysleli, že nejezdím, tak jezdím pořád. Jen to člověk všechno nestihá :-) Opice je výborný stroj, neustále mne baví a z domu určitě nepůjde. Naopak příští rok se bude znovu prodávat viz. i článek zde s vyle

Vloženo: 12.10.2021
    Uskutečněno: 04.10.2021