TMEC Betka (2017)

Vlastník matejGSX
Vloženo 16.7.2020
Aktualizováno 16.7.2020

Pěkná, čerstvě zajetá leštěnka.

První dojmy - Motorku jsem zdědil po tatíkovi, který ji čerstvě zajel. Nejdřív jsem byl trochu skeptik, ale po několika projížďkách musím říct, že mě to prostě baví. Jede tak akorát, spotřeba se téměř nedá změřit a dříve narození pardálové se u ní vždy s obdivem zastavují.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho kdo začíná, aby si osvojil jízdu na plnohodnotné motorce s řazením , dále pak pro někoho , kdo chce kratší moto relax po blízkém okolí a pro staršího motorkáře, který po padesáti letech opět začíná.

Doplňky na motorce - Doplňkem navíc je pouze malý kufřík na doklady a lahev první pomoci, jinak je vše originál.

Motorka je to sice Jawa/neJawa, ale to mě zase tak nevadí. Jezdí to pěkně a po seřízení ventilů bezvadně startuje. Má prima brblavý zvuk a na padesátku 4T, jede vážně slušně. Pro dva bych ji asi moc nepoužíval, leda pro šestnáctileté kolibříky, ale pro jednoho je prostě ideální.
To, že se pod mojí váhou 90kg trochu v zatáčce vlní, bych ji odpustil, ale ergonomie stupaček je strašná. Nakopávačka totálně překáží a kdyby nebylo řazení i vzadu, tak silnější botu pod řadičku nedostanu. Sedlo má zvláštní uchycení na dvou přísavkách- to je převratné řešení, které se taky pěkně vlní.
Obecně a celkově..Myslím, že na ryby, kratší výlet, nebo do práce je to bezva stroj.

Mouser
Mouser napsal 03.12.23 v 22:25 10b.