Harley Davidson FLTRXSE CVO Road Glide (2013)

Vlastník Mouky
Vloženo 28.6.2020
Aktualizováno 13.6.2023

H-D CVO Road Glide Custom,prostě Harley kterých moc nepotkáte
Motor 110 Screamin Eagle

První dojmy - Mašina je to prostě úžasná,velká,silná,zvuk no coment,pekelně těžká ale jak se člověk rozjede má hubu od ucha k uchu. Není nikdo kdo by se za ní neotočil a cestou takovou potkáte jednou za uherák.

Motorku bych doporučil pro - Pro pořádný a zkušený chlapy který tohle železo zvládnou.

Doplňky na motorce - sedlo od Element Desing,kompletní systém Vance and Hines se svody a koncovkamy Torquer 450,14palcová řidítka Arlen Ness,víka motoru RSD Clarity line a další doplňky..Teď na jaře 2021 přestavba motoru na rozvod gear drive od SaS včetně vaček 585 s vysším zdvihem,vše ve foto.

xxxhbvftdcrtfvgbgztftvgzhzzvfrdxsexxxeeetrfffggghhhjjjuiiiooollkjjjhhhbbbrrrwwwqqqyyyxfffnnnzzzrrreee
Přidal jsem pár fotek úprav které jsem nechal udělat.Velké díky Kuboj do Pipe Customs v Praze za super práci a trpělivost.
Jaro 2021 opět u Kuby a přestavba motoru a opět skvělá práce. Naladění mapy pomocí Dynojet Powervision, velké díky za to Honzovi Petříkovi do Strakonic.
Jaro 2023,výměna koníků od S&S,víka Arlen Ness, Dynojet targettune a širokopásmové lambda sondy. Opět díky do Strakonic a Kuboj.
Taky jsem zapomněl poděkovat Zbyškoj Hazmukoj do Bagger custom clubu za vylepšení hudby.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.06.23 v 00:18 10b.

Z několika fotek jsem dostal chuť na lentilky.

desmoman
desmoman napsal 20.08.22 v 19:51 10b.

SS rozvod je prostě pecka.super volba

romahrnc
romahrnc napsal 14.04.21 v 08:19 10b.

Krasna prace...ten support modrej a kolama je bomba...

TF88
TF88 napsal 29.06.20 v 07:11 10b.