Jawa 350/640 (1995)

Vlastník trabantista05
Vloženo 27.6.2020
Aktualizováno 27.6.2020

Jawa 640 s dvoukomorovými výfuky a zapalováním Vape. Spolehlivá, nenáročná a podle mě krásná.

První dojmy - Prostě Jawa. Super stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro jawaře

Tento stroj jsem si vybral kvůli příznivé ceně a hlavně kvůli tomu dvoutaktni u dvouvalci. Původně jsem chtěl kyvacku 354 ale kvůli nesmyslným cenám jsem zvolil novější stroj. A dobře jsem udělal.

Jízda:
Jelikož jsem před tím sedlal pionýry. Je pro mě jízda zážitek a užívám si ji. Pro mě plně dostačující.

Motor: klasický dvoutakt s překrásným zvukem. Nejvíc mě baví startování :)

Brzdy :
Podle mě dostačující.

Podvozek :
Super.

Poruchy :
Zatím nic vážného. Teď mě akorát přestalo svítit přední světlo. Ale já za tmy nejezdím :)

pp377
pp377 napsal 02.07.20 v 20:37 10b.

Pěknej kousek, ať Ti dělá samou radost. Měl jsem takovou po vojně. Dnes mám tu 354.

smitth
smitth napsal 27.06.20 v 20:35 10b.

Sedlám tu samou 25let. Dobrá volba.

Čadil
Čadil napsal 27.06.20 v 20:06 10b.

pěkná

Targus
Targus napsal 27.06.20 v 19:40 10b.

Už jsem myslel, že zdejší parta dvoutaktních a "jawoucích bláznů" vyčerpala všechny týnecké krámy a žádný další pekelný strojek se tu už nezjeví.
Ó, jak jsem se mýlil.
Naleštěno tedy máš, o zvuku dvoukomoráků bychm mohli sáhodlouze podebatit, ale proč. Posloucháš je ty a ne já.

Svůj názor nezměníš a nepřesvědčí tě ani takové banalitky, jako jsou ložiska na klice, tak proč ti kazit radost.
Hlavně ať ti to jezdí bez velkých poruch - ty malé k Jawkám patří, jako použitý hajzlpapír do nočníku - a ať se vždycky oba vrátíte dom, nejlépe v celku.

Milan1963
Milan1963 napsal 27.06.20 v 18:36 10b.

Hezky zachovalá. Taky jsem ji míval, spolehlivá, nenáročná. At' ti i dál dělá radost.