Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Karbusak
Vloženo 1.6.2020
Aktualizováno 7.10.2020

Pěkný a zachovalý V-Strom v nádherné modré barvě. Jediný doplněk při koupi byl laděný výfuk Dominator a plotna s topcase značky kappa.

Motorka koupena od ZdenyB (Rudná) - Prodej proběhl rychle a v pohodě. Příjemný popovídání a příjemný pán. Motorka odpovídala stavu co byl psán v inzerátu.

První dojmy - Trochu jsem se bal váhy a velikosti motorky. Přece jen je to moje první velká motorka. Jezdil jsem předtím na Yuki 125 SM a to bylo oproti V-Stromu koťátko. Ale po prvním nasednuti na motorku jsem ztratil všechny obavy. Nádherně se mi v tom sedí a vše ovládá. No a první jízda padla do rukou hned. Zatím jsem jen a jen spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě pro někoho, kdo plánuje hodně cestovat. Rozhodně to není motorka do velkých terénu, ale spíš na silnici a šotoliny.

Doplňky na motorce - Při koupi bylo součástí motorky laděný výfuk Dominator a plotna s topcase Kappa K47NN manta. Zatím jsem stihl dokoupit a nainstalovat padací rám značky Givi a centrální stojan od pana Patočky.

Jelikož motorku vlastním krátce a ještě musím motorku uškrtit na 35kW kvůli řidičáku A2, tak nemohu napsat žádnou recenzi. Zatím vše klape jak má a nemám co vytknout.

jiřus69
jiřus69 napsal 08.06.20 v 07:43 10b.

dundee5
dundee5 napsal 05.06.20 v 16:27 10b.

Super barva! Taky mě lákala, ale nakonec jsem nenašel modrý kousek s ABS.

Goodji
Goodji napsal 04.06.20 v 00:57 10b.

Clint.
Clint. napsal 02.06.20 v 09:08 10b.

Pěkný kousek, přeji hodně zábavy v sedle. Umí toho opravdu hodně nabídnout za minimální náklady včetně nenarocnosti paliva