Suzuki GSX-R 1100 (1991)

Vlastník YOSH_BOY
Vloženo 12.5.2020
Aktualizováno 16.4.2023

První olejová vražda v baráku a rovnou brutální streetfighter

První dojmy - Jel jsem pro ni přes celou republiku do Ostravy, dlouho stála takže to chrchlalo na 3, karbce zahnojený, baterka KO ale nakonec sem to vzal protože sem věděl, že to je převrtaný na 1216 a motor by mohl být solidní silák.

Doplňky na motorce - Bigbore na 1216, yosh výfuk, kanály, otevřené filtry, Dynojet kit

Poslední dobou jsem začal koukat na starý Streetfighter dny s Pavlem Hanzlíkem atd a z toho se asi zrodilo si koupit starý dzikso a něco na tom začít zkoušet. Proto jsem dotáhl tenhle pekáč.
Po znovuzrození kde bylo hlavně potřeba nechat vyčistit karbce a trochu seštelovat to začalo tahat jako z praku takže šup s tím na brzdu kolik to hodí.
154koní/127krouták ! Pecka!

Po nějakým lehkým ježdění, spalouchách a občasných zádech mi začala cukat dvojka takže bylo na čase udělat podle mě "lehčí" repas agregátu.
Po rozhození jsem čuměl jak tele, protože vačky a vahadla vydřený, podfouklý těsnění a prasklá hlava v závitech na svíce. I přes tyhle závady si myslim solidni výkon na tak starej pekáč.
Co šlo se opravilo + jsem ještě trošku udělal kanály. Chvíli jsem špekuloval o ostrých vačkách atd, ale na to už nedošlo a dojde nejspíš na jiným džiksu.
Až to bude v kupě tak to zas vemu na brzdu a uvidím jestli repas byl k něčemu protože ten motor na to určitě má.
Původně jsem to chtěl překopat na jednosic a dyzajn jako byl dřívejší extreme terror ale na to jsem koupil další džikso

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 01.12.21 v 20:55 10b.

Dobrá pecka ..

dewwil
dewwil napsal 27.10.21 v 22:36 10b.

Pěkný Tyhle motory jsou neskutečný co ze sebe dokážou dostat...

Normik
Normik napsal 19.05.20 v 11:46 10b.

Přesně, klasika z Hanzlíkových časů...