Husqvarna SMR 610S/TE 610E (2000)

Vlastník Penny23
Vloženo 12.5.2020
Aktualizováno 12.5.2020

Jede, brzdí, zatáči. Je vysoká, lehká a ošklivá ?

První dojmy - Ze začátku jsem mela trochu problém s výškou, merim 172cm a kdyz jsem nucená v terénu zastavit na ne úplně pro mě vhodném místě tak to většinou dopadne tak ze to položím, jelikož nedostanu na zem... naštěstí není tak těžká abych ji sama nezvedla. Na silnici asi dobrý, jen z delších tras (cca 100km) necítím zadek ? Jinak, nedokážu úplně posoudit, je to má první motorka.

Co je pro mě fajn, že na téhle babce si dokážu "zatím" většinu věcí opravit sama.
Jinak, nedokážu úplně posoudit, je to má první motorka.

CCB_larry
CCB_larry napsal 12.05.20 v 22:57 10b.

Pěkný terénní kladivo ve švédskejch barvách Když zastavíš, shoď půlku zadku a jednu celou nohu na zem. Druhou nohu nech ve stupačce

Čadil
Čadil napsal 12.05.20 v 18:10 10b.

paráda,ěkná

Hrabě-X
Hrabě-X napsal 12.05.20 v 13:39 10b.

Dobře ty! Nevybrala sis úplně holčičí motorku a ještě do začátku...Klobouček, jsi statečná!
Ať ti dělá radost a nerozhodí tě její vibrace.

P.S. Motorka je to vskutku parádnická a v krásném stavu.