Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Short
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 24.4.2020

Moje první motorka, na které se budu kochat českými luhy a háji.

Yamaha XVS 650 DragStar: DragStary jsou ve srovnatelném stavu dražší, nevadí mi starat se o řetěz.

První dojmy - Úplně první dojmy jsou, že se jedná o hezký stroj v dobrém stavu. Snad vše takto zůstane. Jelikož na motorku nemám ještě řidičák (mám A2, potřeba je A), tak toho o moc víc nenapíšu, protože na ní ještě nemohu jezdit. Ale kdybych na ní jel, tak bych určitě řekl něco ve stylu, že mě příjemně překvapila svou svižností a jak motor hezky táhne.

Doplňky na motorce - Přední padáky,
boční kufry.

Chtěl jsem choppera/cruisera, který nebude příliš výkonný, jelikož jsem několik let na motorce neseděl, ale zároveň jsem nechtěl sekačku v podobě 125.
Nelíbí se mi tintítka jako Intruder, mám raději "mašiny". A Maraudera jsem si vybral z velice pragmatického důvodu - v dané cenové kategorii a dle aktuální nabídky se mi vlastně líbil jen Marauder a DragStar. DragStar se mi za ty peníze žádný nelíbil, takže jsem koupil tohoto hezkého Maraudera.

Mačeny
Mačeny napsal 25.05.20 v 23:26 10b.

krasavec
Užívejte oba bezstarostnou jízdu

Short
Short napsal 15.05.20 v 16:16

Díky všem za pozitivní komentáře.
Řidičák je hotový, teď čekám, než dají echo, že si pro něj můžu přijít. Dám pak vědět.
Sečus > dal jsem BS E-max (bezdušáky).

Sečus
Sečus napsal 06.05.20 v 07:17 10b.

Užívej si, je to pohodová motka. Taky jsem na ní pár sezon jezdil, jestli mohu doporučit,dej kvalitní gumy (já dal M commander) a rázem jsou jízdní vlastnosti o 100% lepší.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 01.05.20 v 11:21 10b.

Blahopřeju, dobrá volba, stejný příběh znám z vlastní zkušenosti taky jsem pořídil nejdřív motorku.

Beny73
Beny73 napsal 27.04.20 v 07:46 10b.

Hmmm... Hezký koráb