Aprilia Pegaso 650 Trail (2007)

Vlastník Lukynkrejci
Vloženo 20.4.2020
Aktualizováno 10.6.2022

Je to malá hravá mrška, která má jediný úkol...dělat dubléra a záskok do lehčího terénu.

Yamaha XT 600 E: důvod neuveden

První dojmy - Motorka na svůj věk a najeté km ( 82 tis. ) jede opravdu pěkně a je hezky udržovaná.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě... a každého komu se líbí, ale radši pro jezdce menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Padací rám, standartní madlo nahrazené kovovým, nádobka brzdové kapaliny pro zadní brzdu přemístěna na bezpečnější pozici a na dalších úpravách se pracuje

U Traila jsem slintal zhruba před 12ti lety a pro mě to tenkrát byla nedostižná motorka a to jak finančně tak výkonnostně. A dnes?
Motocykl jsem si koupil jako druhou motorku, abych se bezpečněji naučil jezdit i mimo silnice v lehčím terénu a zabránil tak případným šrámům a škodám na svém mazlíkovi s vrtulí ve znaku ( přeci jen je těžší a větší).
S váhou Trailu se snadno manipuluje a je dost výkonný, aby s ním byla dostatečná zábava. Na naučení a případné pády byl i cenově předurčen. Dostane trochu chlupatější gumy, širší řídítka, nějaké ochranné prvky taky vymyslíme a i rozšíření stojánku se bude muset realizovat, potom uvidíme co bude dál.

Beny73
Beny73 napsal 20.04.20 v 07:33 10b.

Je pravda, že je to moc hezká motorka. Taky se mně líbila, ale spíše jak Ty, jako druhá motorka. Pěknej kousek