Suzuki GSX-S1000 (2015)

Vlastník FZ1-tona
Vloženo 9.4.2020
Aktualizováno 3.6.2020

Opravdu jsem zvolil dobře.zvažoval jsem jestli skončit,ale jsem rád ,že jsem to ještě odložil.

První dojmy - První co je ,jako bych na ni jezdil pořád.jede fakt dobře ,zábavy si na ni užiju až nad hlavu.Po tříválci Triumph Speed Triple 1050,příjemná změna za mě k lepšímu.

Motorku bych doporučil pro - No snad pro ty co se umějí trochu krotit.jede to dost.No a snad pro toho,kdo už trochu jezdil.

Doplňky na motorce - No plexi štít.zlamovací páčky,držák Spz,výf. Yoshimura,polepy kol,padací protektory na motor,gripy domino,krovka.prostě klasika.

Měl jsem více motorek za sebou převážně jaonských,fazer 6,fazer 1,Hondu Cb 1000R,bezvadná ,bohužel s ní havárie.Pak Triumph ale to nějak nebylo ono.Suzuki je nějak jiná,jede zajímavě,a ovládá se fakt dobře.Myslím,že ve svém věku už asi měnit nebudu,jen si budu přát,aby nám to jezdilo ještě nějaký čas tak jak dosud.
Jinak motorka je všestraně použitelná.další poznatky třeba časem.
Dnes jsem dal 450 km,nijak jsem se necítil unavený,což potvrzuje,že motocykl je bez velkých problémů ovladatelný.Posez příjemný,sedačka bezva.Proti Triumphu celkově užší nádrž a lepší zapadnu do motorky.
Zkrátka jede se mě super a že jede,to se musí nechat.Zatím vše.
Zhruba po odjetých 5 tsících kilometrech musím uznat,že jsem za mě zvolil opravdu velice schopnou motorku,myslím,že ani její potenciál nedokážu plně využít.
Rád bych prubnul ještě zase na okruhu,no snad se zadaří.zatím to moc nevychází.No jediné co bych rád dodal,že by byl dost potřeba tlumič řízení,zvažuju jaký.Nemá někdo tip,nebo odzkoušený tak aby fungoval jak má?Jinak není moc co dodat.Jak jsem psal,snad si to ještě užijeme nějaký čas.

anupev
anupev napsal 21.10.20 v 11:53

Klobouk dolů. Tady se potvrzuje, že věk je jenom číslo . Už si nepřipadám tak ujetý, že jsem koupil v 50-ti Kawu Z900. Jako svou první motorku

MIDODU
MIDODU napsal 25.05.20 v 10:56

Zdarec Peťane. Tak jsme tě dohledal. Tak čtu, že jsi chtěl skončit po UK tříhrnku. Tak to se poseru. Frajer, který dá za sezonu i 35 tis. km a myslí na důchod a zahrádku. Prostě potřebuješ k sobě řadový čtyřválec a km budou naskakovat. Doufám, že se letos svezeme. Čeká tě jízda za zády orchestru, kdy hlavními účinkujícími jsou Ducati Diavel, Termignoni a moje maličkost. Zdarec a kolama na zemi, jak říká klasik "motocykl je nářadí vrtkavé".

Toman87
Toman87 napsal 14.04.20 v 17:56

dobrá volba

PYTEL1
PYTEL1 napsal 13.04.20 v 17:11 10b.

bruttopyr
bruttopyr napsal 10.04.20 v 23:25 10b.

Jaképak končit? Co je to za "protistátní řeči"?
Suzuki super!