Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Petla
Vloženo 5.4.2020
Aktualizováno 5.4.2020

Suzuki GSR600 jsem si pořídil jako na začátek mojí motorkářské cesty :)
Před tím jsem jezdil na CZ.

První dojmy - Po usednutí za řídítka jsem byl nadšený, ihned jsme si padly do oka. Myslím že pro začínající jezdce idealní motorka, když se netočí, pak překvapila i mě :D (jako začátečníka)

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, mírně pokročílý jezdec

Doplňky na motorce - Vše originál.

S GSR mám odjeté dvě sezóny a jsem spokojen, akorát teď už mi chybí výkon, člověk si zvykne rychle :).
Co se týče spolehlivosti, tak můžu říct, že jsem neměl s ničím problém.
Jízda na GSR mi vyhovuje, dá se na ní jet jak cestovním tempem a polykat km, tak i svižným tempem. Tak že naháč forrever :D
Motor je hodný do nejakých 8000ot/min, pak "zatáne" za ruce a dá se s ním velmi svižně projet po okrskách.
Brzdy po svižné jízdě vadnou, po hodně svižné jízdě, jsem zjistil když jsem se pokoušel udržet v zatáčkách litru :D , jinak se na ně dá spolehnout.
Co se týče podvozku, tak jsem si musel utáhnout přední tlumiče, protože se mi v zatáčkách moc bořily.
Se spolujezdcem nejezdím, ale věřím že to není nic pohodlného :D .
Uložný prostor je tak pod sedlem na lékárničku, jinak se nikam nedá nic dát.
Spotřebu mám okolo 7l/100km na nádrž jsem nejvíce najel 240km. Vetšinou okolo 200 nejetých km už koukám po benzínce.
Servis klasika olej,filtry,brzdové desky.
Nedávno jsem nechal uděla větší servis : seštelovat ventily, rozvody, svíčky a kompletní prohlídka moto. Měl jsem v plánu Italii, ale hold covid 19 mi to přerušil.
S GSR jsem podniknul několik motodovolených a vše bez problemu.
Rakousko-Orlí hnízdo, Jeseníky-Červenohorské sedlo-Polsko a nějaké kempy v ČR :)
Na zátah jsem dal nejvíce 650km a to už příjemné nebylo :D , ideál tak 200-300km za den, pak už je to boj :)

Uvažuji konce měsíce o prodeji, tak kdyby měl někdo vážný zájem, tak dejte info :)
GSR má nejeto cca 45000km. Po servise. Stačí sednout a jezdit :)