KTM 1290 Super Adventure (2019)

Vlastník VlČek67
Vloženo 4.4.2020
Aktualizováno 19.11.2020

Vloženo: 03.04.2021, Uskutečněno: 01.04.2021, Zhlédnuto: 18x

Konečně jsem se dokopal k montáži Denali, tedy jen části, již dříve jsem zakoupil Denali světla D4 + Denali CanSmart Controller + Denali B6 brzdové světlo + zakázkové držáky světel od Motorkářův Průvodce. Držáky a světla jsem montoval na horní část padacího rámu od Outback Motortek. Jelikož jsem si pořídil Denali CanSmart Controller, tak se jedná o relativně jednoduchou montáž, na které mi velmi vadilo jen to, že se musí sundat nádrž, ale KTM to má super řešené a já jsem to na poprvé zvládl za cca 30-40 min v pohodě bez problému, jen jsem si cca před 6-ti měsíci pustil jedno video na YT. Nádrž byla dole a začal jsem tahat dráty, kontroler se pouze připojí na baterku a je hotovo, jedná se o opravdu jednoduchou montáž typu PLUG & PLAY, časově náročnější je pouze uspořádání kabeláže, jinak je to "cvak - cvak" a je hotovo. Pokud mám napsat nějaká negativa, tak jsou dvě, i přestože je kontroler velmi malý jako obyčejný zapalovač, tak v KTM není moc místa, ale porovnal jsem to tam a dokonce jsem i spokojený a druhá negativní zkušenost (jsem šikovný, ale mám asi levé prsty, i když ženské si nestěžovaly ), zacvaknout rychlospojku na vedení benzínu, tak to jsem opravdu myslel, že to "rozkopnu", když jsem sundaval nádrž, tak to bylo jen zamáčknou pojistku a zatáhnout a bylo hotovo, ale nandat to ... no je to tam. Ještě musím vymyslet držák na přídavné brzdové světlo Denali B6 a toto namontovat. Více fotek doplním.

Ivoš83 (0) napsal 23.09.2023 v 22:48

Ahoj, přemýšlím o stejných světlech. Něco jsem počet a chci se zeptat jak jsi s nimi spokojen za šera a v noci? A jsou to potkávací, nebo dálková? Chtěl bych je spíše jako doplňková dálková, protože za šera s tím originál dálkovým na KTM1290 SAS nejsem moc spokojen. Díky

MedWed (37) napsal 22.03.2022 v 09:22

... cekam na to slibene doplneni fotek...

• pneu Dunlop TRAILMAX MISSION

Brzká demontáž pneu. Na pneu mám najeto cca 15000 km a musím konstatovat, že DUNLOP TRAILMAX MISSION nikdy více. PRO: na motorce super vypadají = design, ale ten nejezdí velký nájezd, mám najeto 15K a cca +3K je

Vloženo: 30.06.2022
    Uskutečněno: 30.06.2022
  • Najeto 30.000 km

Je 30.06.2022 a moje obluda od KTM má najeto 30.000 km právě dnes byla na "klinice" = v servisu Shiva KTM v Uhříněvsi, závady žádné, průměrná spotřeba cca 6l, ale svítila tam i 10 ! Pocity po 30K, topí do lýtek jako sv

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.06.2022
    Uskutečněno: 30.06.2022
  • konec roku 2021 a začátek 2022

rok 2021 jsem uzavřel při necelých 24K km na budíku KTMky, pneu Dunlop Trailmax Mission se mi úplně neosvědčily (nemám na nich tak dobrý pocit jako na Pirellkách), takže se vracím k Pirelli Scorpion Trail 2, zadní už je

Vloženo: 22.03.2022
    Uskutečněno: 22.03.2022