BMW R 1200 RT (2006)

Vloženo 28.3.2020
Aktualizováno 26.3.2024

Vloženo: 19.01.2023, Uskutečněno: 13.07.2022, Zhlédnuto: 65x

Problém vyřešen!
Dlouho jsem se potýkal s tím, že mi moto netáhne při velkém zatížení a vysokých otáčkách - jako kdyby tam byl omezovač. Ale nešlo mi to nasimulovat před servisem a ani moc dobře popsat. A tak v servisu zkoušeli různé pokusy od diagnostiky až po cvičnou výměnu cívky, která vypadala nemocně (2021). Malilinko to pomohlo, ikdyž nevím, možná jsem si to vsugeroval. Rok na to, před pár dny, jsme v rámci servisu vyměnili druhou cívku a olala, jede to zase jak za mlada. Takže uf, nebylo to řídící jednotkou.

No a jinak proběhl velký roční servis plný kontrol a výměn všeho možného. Carservis mne překvapil protokolem, kde je vidět, co se vše dělalo. Asi nějaká novinka. Předtím mi nic takového nedali.

• Nová baterie

Jen si to tu uložím... měnil jsem poprvé baterii. Jako u minulé motorky jsem kupoval v Jesenici u Battery Importu a spokojenost.

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 12.06.2021
  • Nové plexi

Tak jsem do toho nakonec šel. Přes rok jsem nad tím uvažoval. Nejsem sice čahoun, ale i tam mi to originální plexi nějak nesedělo. Chtěl jsem vyšší, aby tolik nefoukalo v dálničních rychlostech. A nevěřil jsem, ale fungu

Uskutečněno: 27.05.2021
  • Tankbag

Dlouho jsem hledal nějaký rychlosundavací tankbag. Nakonec jsem našel i s nástavcem na nádrž na RT. Takže sbohem šňůrkám a jiným divným uchycením. Navíc teď nemusím sebou tahahat ten topcase. Bez něj má moto daleko lepší

Uskutečněno: 15.05.2021