Suzuki AN 400 Burgman (2007)

Vlastník DaveKrčmik
Vloženo 23.3.2020
Aktualizováno 23.3.2020

Parťák pro ježdění do práce i pro delší vyjížďku třeba i na několik dní.

První dojmy - Velký skútr první dojem byl že tu silnici snad žehlí má nízko těžiště hlavně díky nádrži mezi nohama a neskutečně pohodlný posez není to sedadlo ale křeslo které nemá leckdo doma v obýváku.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, do práce, na vyjížďky na cestování jen cestování ve dvou na delší jízdy asi bych volil jiný stroj.

Doplňky na motorce - Zadní kufr i přes opěrku spolujezdce domácí výroba držáku.

Buráka jsem koupil od majitele z Prahy který přešel na něco většího jel sem se na něj podívat a po prvním svezení mi bylo jasné že je to on, asi za týden už byl doma. Předchozí majitel se hodně staral a se vším jezdil do značkového servisu Burák nablýskanej jak psí kulky v perfektním stavu.
Mám s ním najeto po dvou sezónách asi 12 tis. nikdy mě nikde nenechal nic me nezlobilo. Jeli jsme s ním ve dvou do Itálie a na Glockner asi na deset dní spaní stan a několik (zbytečných) triček a ponožek, díky bočním brašnám pobral věci jak pro menší rodinu a ještě nás dva všechno v pohodě i když ta zátěž při manipulaci na místě je na něm už znát ale za jízdy pohoda. Na dálnici to není žádnej fofrník 110 120 ale pokud chcete někam přejet a čas vás trochu tlačí dá se to vydržet. Výhodou jsou budíky přehledné jak v autě a ovládání vůbec bez problému hned napoprvé si na to člověk okamžitě zvykne. Problém jsou malá kola aspoň na našich silnicích ale kdo si Burgmana pořizuje musí s tím zkrátka počítat. Když je pěkná cesta což v ČR zas tak častý jev nebývá je to jako když klouže máslo po pánvi pohodlná jízda a krásně sedí.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 30.03.20 v 18:36 10b.

Trinnlee
Trinnlee napsal 23.03.20 v 12:27 10b.

Peknej parnik...tez mi jednu dobu rikal pane...za par let az se uklidnim se k nemu treba vratim...mas to pekne naloženy...takovej malej(velkej) stěhovák...