Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník Kropy38
Vloženo 21.3.2020
Aktualizováno 21.3.2020

Univerzál na silnici. Člověk může jezdit sportovně i cestovat na delší vzdálenosti.

Motorka koupena od FIRMA:AUTOMOTOEVROPA (Vestec)

První dojmy - Napoprvé jsem si z ní kecnul na zadek. Podle fotek se mi nelíbila, naživo to bylo úplně jinak. Vůbec jsem o ní neuvažoval, protože byla s cenou přes můj limit. Po první jízdě okamžitě padla do ruky, jízda plynulá a odpouští hodně chyb.

Motorku bych doporučil pro - Univerzál na silnici. Jak pro začátečníky, tak zkušené jezdce.

Vybíral jsem podle emocí. Byla to láska na první pohled.
Najeto s ní mám aktuálně 10000.
Plynulá odezva plynu, má zátah už od nižších otáček. Necuká. Motor je určitě to nejlepší, co musím zdůraznit.
Perfektně ovladatelná i pro začátečníka. Brzdy adekvátní, podvozek by mohl být tvrdší.
Pro cestování ve dvou úplně není. Patří samozřejmě na silnici, ale přejet po polňačce ke koupališti taky umí.
Spotřeba závisí na stylu jízdy. Dá se jet pod 6 ale i za 7,5.
Závada zatím žádná nebyla, šlape jak hodinky. Dostává poctivý servis a pravidelnou výměnu kapalin. Úložný prostor prakticky žádný. Pod sedlem je místo pro trochu nářadí a opravnou sadu na pneu, ale víc ani ťuk. Jsou super madla na místě spolujezdce, kam se dá připevnit zavazadlo. Motorka nemá žádné elektronické asistenty, ani ABS, takže vše plně na řidiči.