Suzuki GSX-R 600 (2004)

Vlastník Mata007
Vloženo 20.3.2020
Aktualizováno 20.3.2020

Krásná celočerná a poprvé velká motorka. Od první chvíle jsem se cítil jako motorkář :D.

Honda CBR 600RR: Honda byla o dost menší a já se na ni blbě skládal.

První dojmy - Byl jsem ji koupit s kamarádem motorkářem co už měl něco najeto a proto se z toho nepřiposral jako já. Já měl 18 roků a moje předchozí motorka byla MZ 125 SM, navíc jsem ještě neměl tak úplně hotové papíry na takový stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo miluje SS. V dnešní době už je to sice babička ale stále umí zatáčky jezdit jako zamlada a s nějakou tou péčí vám ještě dělat radost určitě bude.

Doplňky na motorce - Pouze výfuk RP Tuning

No motorku jsme koupili, dorazili domu, já si za pár dní dodělal noty a začalo se. Sedělo se na tom blbě, rychlost měla jako kráva, zatáčet se ji nechtělo a moje poserproužky ukazovaly světu jaký jsem profi závodník . Každý nějak začíná! Všechno se časem zlepšilo. S motorkou jsem byl za pár měsíců spokojenější a spokojenější. Po čase jsem si na ni pořídil RP výfuk a to vám byl zpěv! První rok jsem na ní dělal takový ten základní servis. Oleje, filtry, tlumiče repas, ložiska v krku a v kolech. Musím říct že nyní mám už 3 GSXR a niky jsem neměl žádný problém co se týče motoru nebo převodovky. Jsou to spolehlivé motorky (aspoň podle mne). No vraťme se k 6kovému gixeru! Začal jsem jezdit na takové ty místa kde se kelímkáři potkávají a chytil se pár kluků co jezdili už dlouho a dost to ovládali. Už jsem si nemyslel že jsem mladší verze Rossiho a že to je hodně o tom co už má kdo najeto. Motorka byla dobře ovladatelná, brzdy se mi nezdály že by nestačily ale po doporučení kámoše se tam daly pancíře. Motor v točkách jel jak pila ale na ty s litrama to nestačilo (na rovinkách) takže po asi 2 letech se začalo koukat po něčem silném. Přiznám se ... tenkrát jsem to ještě měnit neměl! Koupil jsem si K6 a víc jak rok se na tom trápil. Přechod z 6 na litra je strašný skok a pro člověka který ještě není vyježděný to znamená znovu se učit.¨

Spolujezdec ani nic moc. Už to je takové nakoplé a sedačka pro baťůžek dosela vysoko. Jako nejlíp se tam cítila asi krovka. Spotřebu jsem nikdy u motorky nepočítal. Jak se rozsvítilo hladové oko tak se tankovalo. Úložný prostor ideální na 2 rohlíky, ale kefír už nic moc. Motorka se nejlíp cítí na silnici. Asi úplně nejlíp na okruhu, ale tam jsem s touhle motorkou nebyl. Dodnes mě to mrzí.

De_Bacio
De_Bacio napsal 22.03.20 v 20:40 10b.

Parádní počtení Závidím USD vidle a radiální třmeny