MV Agusta Brutale 800 (2017)

Vlastník Quadriceraptor
Vloženo 3.3.2020
Aktualizováno 2.5.2021

Vloženo: 20.10.2020, Uskutečněno: 20.10.2020, Stav tachometru: 7050 km, Zhlédnuto: 14x

Tak je za mnou další den, to jsem si pohrál s brzdovým systémem. Takže jsem vyměnil kapalinu v zadní brzdě, vyčistil brzdič. Odvzdušnit teda tu zadní svini byl kumšt, nakonec jsem musel hodit brzdič nad úroveň pumpy s nádobkou, jinak nejspiš level nemožný a samozřejmě se staženou přední pumpou díky ABS, jinak se tomu taky moc nechtělo.

Přední brzdy to stejný, zmačknutý zadek, vypumpovat starou kapalinu, vyčistit třmeny, pístky, vytlačit kapalinu z brzdiče a napumpovat novou. Používám RBF 660 motul závodní. Ještě mě čeká asi rozebrat přední pumpu a vyměnit pítksy, protože to není stále uplně ono.

Pak jsem se pustil do vypuštění staré chladící kapaliny, pak jsem to 4x propláchnul cca 6l Destilky, než tekla krásně čistá. Pak jsem tam šoupl 0,5l nové kapaliny, vypustil znovu, aby mi tam nezustala nikde destilka, a dolil pak zbytek.

Ještě mě čeká, řetězová sada vyměnit, pak rozebrat náboj u letmáku a vyčistit a namazat ložiska a vše dohromady promáznout, jen si musím udělat centrální stojan a koupit někde C-klíč a kleště na ségrovku, jinak se k tomu zatím nedostanu.

• Výměna oleje a lambda sondy

Tak jak sem psal v předchozím deníku, ještě je na pořadí výměna oleje a chybové lambda sondy. Včera jsem se k tomu konečně dostal, olej jsem ale tentokrát zvolil motul 300V jelikož ho mám doma dost, protože sem si udělal

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.04.2022
    Uskutečněno: 12.04.2022
  • Výroba přepákování pro reverse řazení

Bohužel po dlouhé hledání všech možných webů, jsem nenarazil na prodejce, který by na tento model vyráběl přepákování které by mělo možnost reversního řazení. Vyloženě jsem to tam potřeboval, jelikož sedím víc na okruhov

Vloženo: 07.04.2022
    Uskutečněno: 07.04.2022
  • údržba č.6

Pomalu se blížím do finiše, olej plus průplach obětovaným litrem oleje hotový. V mezi čase jsem přehodil originál gripy za Domino Racing, jsem na ně zkrátka zvyklý dávám si je na všechny motorky :-DD Olej používám j

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.11.2020