MV Agusta Brutale 800 (2017)

Vlastník Quadriceraptor
Vloženo 3.3.2020
Aktualizováno 2.5.2021

Vloženo: 27.10.2020, Uskutečněno: 27.10.2020, Stav tachometru: 7050 km, Zhlédnuto: 16x

Tak teď jsem se pustil do rozebrání náboje na letmáku a vyčištění a namazání opětovně ložisek unašeče atd.. Musím říct, že jsem nečekal, že to bude v takovém hrozném stavu po ujetých 7tis Km! Takže doporučuju všem raději dělat preventivně každý rok, kdo maže ten jede
Práce cca na 2-3 hodinky

• Výměna oleje a lambda sondy

Tak jak sem psal v předchozím deníku, ještě je na pořadí výměna oleje a chybové lambda sondy. Včera jsem se k tomu konečně dostal, olej jsem ale tentokrát zvolil motul 300V jelikož ho mám doma dost, protože sem si udělal

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.04.2022
    Uskutečněno: 12.04.2022
  • Výroba přepákování pro reverse řazení

Bohužel po dlouhé hledání všech možných webů, jsem nenarazil na prodejce, který by na tento model vyráběl přepákování které by mělo možnost reversního řazení. Vyloženě jsem to tam potřeboval, jelikož sedím víc na okruhov

Vloženo: 07.04.2022
    Uskutečněno: 07.04.2022
  • údržba č.6

Pomalu se blížím do finiše, olej plus průplach obětovaným litrem oleje hotový. V mezi čase jsem přehodil originál gripy za Domino Racing, jsem na ně zkrátka zvyklý dávám si je na všechny motorky :-DD Olej používám j

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.11.2020