Suzuki LS 650 Savage custom (1999)

Vlastník Maja-vcelka
Vloženo 27.2.2020
Aktualizováno 27.2.2020

Savage je pro mě srdeční záležitost. Malý chopper, ideální pro malé lidi, ale i velké jezdce.

První dojmy - Stará láska nerezaví. Pro mě skvělé svezení. Nízko nad zemí, široká řidítka a laděný výfuk. Je malá, nepřeplácaná a miluju jí. Pořídila jsem po letech znovu na takové to ježdění kolem komína.

Super odpich, potřebný při předjíždění. Na rychlost to není. Na extra dlouhé trasy taky ne, ale perfektní svezení v rámci ČR úplně vyhovující.
Široká řidítka dobře padnou do ruky a člověk se necítí tak skrčený, jako u originálu. Laděný vyfuk dělá trochu kravál, ale aspoň o mě plechovkáři vědí. Upravila jsem barvu na matnou černou a jsem nadšená.
Spolujezdce zpravidla nevozím, ale myslím si, že by to ani nebylo moc pohodlné. Maximálně na zmrzlinu do města. Mám stejně do budoucna v plánu sundat sedačku spolujezdce a zkrátit zadní blatník.
Jediná zavazadla, co vozím jsou dvě rolky a tankvak... Pokud jedeme někam přes noc, musí ostatní zavazadla odvézt někdo jiný ?
Jinak za mě zatím bez poruchy, jen jeden prodřený kabel od zadního blinkru.

Marty68
Marty68 napsal 01.06.20 v 12:38 10b.

moc pěný stroj a mílý úsměv...

walaszek
walaszek napsal 13.03.20 v 21:03 10b.

Zpátky do pohádky?Gratuluju k opětovnému pořízení tohoto specifického stroje Ať dělá jen a jen radost.

PATaMAT
PATaMAT napsal 06.03.20 v 19:19

MOOOC HEZKAAA! A co pruhy! Ty nebudou?

žižala.
žižala. napsal 28.02.20 v 16:15 10b.

Supr kousek.

Čadil
Čadil napsal 28.02.20 v 09:41 10b.

super