Triumph Sprint 955i RS (2001)

Vlastník SkancakB6
Vloženo 4.2.2020
Aktualizováno 4.2.2020

Je to kompromis mezi sportovní a cestovní mašinou.Pohodlná na delší cesty,zábavná na okresky.

První dojmy - Skvělý zátah tříválce,perfektní posez na mou postavu,hned jsme si sedli po první jízdě,takže jsem neváhal a hned jsem do ní šel.

Doplňky na motorce - Mašina má original držák zadního kufru,tam vozim 52l kufr a k tomu jsem pořídil ještě brašnu 35l na spolujezdcovo sedlo od SW-Motech,skvělá věcička!

Po dlouhých letech na Banditu 600,jsem chtěl něco silnějšího a naskytla se mi výhodná koupě této mašiny,která zahálela u kamarádky v garáži,takže byla celkem jasná historie a po prvním svezení,kdy mě chtěla vykopnout ze sedla na rozjezdu z křižovatky(bylo to při odbočování vpravo),ale zkrotil jsem jí,tak jsem věděl,že to je “ona”.
Nejvíc ji sedí svižná jízda po okreskách,dálnice na pohodu,jen města v kolonách jsou trochu náročnější na ruce,ale to je dáno sportovnějším posezem.Takže cestování na pohodu,mam už za sebou jedny Alpy a po prvním dni jsem si zvykl i na ty utažený serpentyny,který dávají zabrat každému.Teď řeším jaké pneu tam nazout,zatím tam byly Michelin PR1,ale už jsou za zenitem,hlavně stářím,tak budu měnit letos.