Ducati SuperSport (2019)

Vlastník Pero2709
Vloženo 19.1.2020
Aktualizováno 19.1.2020

Zhodnocení sezóny 2020 a doplňky na sezonu 2021

Vloženo: 14.04.2021, Uskutečněno: 14.04.2021, Stav tachometru: 10384 km, Zhlédnuto: 14x

Tak mám za sebou první sezonu v životě . Na začátku to bylo dost komplikované a natahovalo se všechno kvůli COVIDU .
Italku jsem si sice pořídil v prosinci 2019 a v dubnu i kombinézu , ale jelikož jsem neměl ŘP na „A“ tak jsem to dělal dlouho . Nakonec se to povedlo a 15.06. mi začala sezóna . Těšil jsem se jak malé dítě a zároveň jsem mněl respekt . Povedlo se mi do Listopadu najezdit slušných 7 tis. Km co na začátečníka je celkem slušné si myslím v době co byla . Sezóna byla super . Musím poděkovat všem klukům s kterými jsem jezdil a dávali mi cenné rady do života . Zvlášť Milanovi co jsi mně vzal pod své křídla a dohlížel na mně . Po 2 týdnech co jsem vlastnil ŘP mně Milan ukecal do Mostu na okruh , přiznám se mněl jsem kromě respektu také strach . Všechno dopadlo na jedničku Italka celá , poser proužek žádný a rohlík od ucha k uchu .. A tak jsem postupně propadal vášni a kráse jedné stopy víc a víc až do konce sezóny . Těšil jsem se na každou vyjížďku jak malý kluk . Nastal čas krásnou za tu sezonu milovanou Italku hezky zazimovat i když s nevůli jenomže počasí nepustilo a pud sebezáchovy byl větší . Nejlepší pro Italku bylo hezky do tepla v ROSSOMOTO s kvalitní péčí . V zimě jsem se nudil tak jsem vymýšlel co by se Italce ještě hodilo . Pořídil jsem kufry , nové páčky včetně rolen a držák telefonu ( povedlo se mi pár krát zabloudit přes sezónu ) . nevěděl jsem se dočkat chvíle až to bude komplet hotové a výsledek byl očarujíci . Velké děkuji patří klukům v ROSSOMOTO za jejich dokonalou starostlivost , vstřícnost , ochotu a dobrý kafe . A ode dneška po dlouhých 5 měsících opět spolu s mojí krásnou Italkou . Těšící se na novou sezonu snad minimálně tak hezkou jak byla ta první . Snad již brzo přestanou padat ty bílý sračky a podnikneme první výlet . Všem do nové sezony hodně šťastných km a hlavně koly dolu .

elvis78 (133) napsal 13.06.2021 v 22:03

já myslel že jsi ostřílený veterán, překvapils. dneska to bylo super
Motorku máš fakt moc hezkou i Milan samo

2 reakce

Pero2709
Pero2709 14.06.2021 v 11:37

děkuji Ti za kompliment ... bylo to krásný včera , pohodový ... K veteránovi mám daleko , zítra bude rok co mám řidičák ...

hans1978 (75) napsal 17.04.2021 v 14:07+1

Krásná a ty kufry ji taky moc sluší, no a nové packy se mi mooooc líbí, to se povedlo

Milanek13 (48) napsal 14.04.2021 v 21:43

Máš to moc pěkné .
Už se těším až zase společně vyrazíme

1 reakce

Pero2709
Pero2709 15.04.2021 v 08:58

Děkuji , Včera to byl očistec jet mezi sněhovými vločkami , měl jsem staženou prdel , ale už se velice těším až dáme nějaký výlet

• Čekání se krátí ...

Po nekonečně dlouhém čase se konečně blíží den kdy už budu moct konečně na silnici . Od koupi motorky v prosinci uběhlo již půl roku tak se už nemůžu dočkat . COVID mi to hodně prodloužil . Je pravda že jsem to vzal

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.06.2020