Ducati SuperSport (2019)

Vlastník Pero2709
Vloženo 19.1.2020
Aktualizováno 19.1.2020

krásná a učarovala mi na první pohled . To co jsem chtěl cestovní motorku se sportovním charakterem .

Motorka koupena od FIRMA:Rossomoto MB (Debř) - velice ochotný a dokáže poradit a snaží se v max. míře vyhovět

Ducati Monster 821: nechal jsem si poradit , že na cestovaní je lepší Supersport S .. nefouká jako na monstru

První dojmy - První dojmy bohužel ještě žádný . Vzhledem k tomu že jsem si ji pořídil v prosinci , tak ještě čeká na prodejně na hezké počasí a moje papíry . Ale už se ji nemohu dočkat .

Motorku bych doporučil pro - Nedokážu ani doporučit a ni poradit pro koho je motorka vhodná . Vzhledem že začínám jezdit tak jsem jsi ji vybral pro sebe .

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti , páčky stavitelné Performance Technology , krátký držák SPZ , protektor na přední osu , ochrannou mřížku na chladič

Chtěl jsem motorku s kterou můžu cestovat , vždy se mi líbili supersporty , ale nechtěl jsem aby mně boleli záda a trpěl jsem na motorce už nejsem nejmladší .Táto je kombinace všeho co jsem od motorky chtěl . uvidíme až začnu na ni jezdit jestli se mi to potvrdí nebo změním názor .

Ozzy_
Ozzy_ napsal 19.04.23 v 21:08 10b.

Krasna motorka

eddie80
eddie80 napsal 15.09.21 v 15:36 10b.

Nádhera!

elvis78
elvis78 napsal 28.02.21 v 13:13 10b.

nádhernej bajk, a určitě i ten rapid
dík za komentář pod motorkou a hundrtkou

JerryAnyz
JerryAnyz napsal 26.09.20 v 19:08 10b.

Kdybych byl menší, tak by to byla jasná volba - nádherná motorka a když jsem viděl s polepy naživo, tak naprosto super!

Normik
Normik napsal 14.02.20 v 13:55 10b.

Krásná Ducna, podle mě na trhu trochu nedoceněná...