ČZ 350/472 (1988)

Vlastník Širon79
Vloženo 26.12.2019
Aktualizováno 26.12.2019

Rozebrání šrotu a zjištění stavu

Vloženo: 08.01.2020, Uskutečněno: 08.01.2020, Zhlédnuto: 15x

Tak jsem se pustil do rozebrání motorky abych zjistil jak na tom je. No popravdě šrot . Vočesal jsem to na rám a budu to postupně opravovat, vyměňovat ,léčit.
Je jasný že dvaatřicetiletej dědek bude mít nějký nedostatky a tady je vidět že v Polsku bylo o náhradní díly nouze ,nebo nebyla vůle ,prachy , nebo nevím co. Za povšimnutí stojí stojan zdatně spíchlej doma, pěkně svařenej na vlaštovčí hnízdo, elektrika napojovaná jen tak smotáním kabelu ,ale zbytečně ,páč krátkej vodič nedosáhl kvůli zmuchalnosti po cestě a podobně. K nasrání je když předchozí majitel nevěděl, že při vyndání motoru musí vytočit hřídel stupaček se stojanem ,aby posunul motor a pootočil ho nahoru z předních držáků, tak přední držák motoru prostě uřízl trouba. No to se poléčí, je to jen obyč ocel ,tak to půjde.

dekel (30) napsal 10.01.2020 v 06:59

držím palce

• Motorka prodaná.

Takže motorka je fuč. Nějak jsem se s tím srovnal a dal inzerát. Do tejdne si jí vzal sběratel do Prahy. Bude v soukromé sbírce a jezdit asi jen občas. Má tam prej svoje místo mezi ségrama Čezetama a Jawama. Celkem je a

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • Chudá sezóna.

Takže jak jsem dal Čízu do cajku, vrhnul jsem se na barák. Na motorku a vlastně ani na ježdění nebyl čas. Proběhlo pár odpoledních projížděk kolem komína a záběh motoru. No klasika ,sem tam něco utáhnout něco povolit, do

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021