ČZ 350/472 (1988)

Aktualizováno 26.12.2019

Deník motorky
Nalezeno 14 záznamů

• Motorka prodaná.

Takže motorka je fuč. Nějak jsem se s tím srovnal a dal inzerát. Do tejdne si jí vzal sběratel do Prahy. Bude v soukromé sbírce a jezdit asi jen občas. Má tam prej svoje místo mezi ségrama Čezetama a Jawama. Celkem je a

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • Chudá sezóna.

Takže jak jsem dal Čízu do cajku, vrhnul jsem se na barák. Na motorku a vlastně ani na ježdění nebyl čas. Proběhlo pár odpoledních projížděk kolem komína a záběh motoru. No klasika ,sem tam něco utáhnout něco povolit, do

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Fotky se mi nenahrály

Takže ještě pár obrázků

Vloženo: 10.05.2021
    Uskutečněno: 10.05.2021
  • První vyjížďka na českejch papírech

Tož zdravím vás bardí. V neděli 9.5. bylo konečně trochu hezky a tak navzdory pracovním povinnostem sílil tlak a myšlenky na vyvětrání Čízy. K večeru jsem všeho nechal a skočil na ní. Chtěl jsem taky vyzkoušet nový hadry

Vloženo: 10.05.2021
    Uskutečněno: 10.05.2021
  • Hotovo, máme český papíry

Zdravím vážení, dobrá věc se podařila a Číza může na silnici. Po dovozový technický ,která proběhla po celkové opravě , neměl technik výhrady k technickýmu stavu a provozu na silnici a vydal papír se kterým mi na doprav

Vloženo: 02.05.2021
    Uskutečněno: 02.05.2021
  • Finále a první vyjížďka

Takže pomalu jsem se dostal do stavu že už bych potřeboval vědět jestli všěchno funguje tak,jak má a co bude potřeba doladit. Bez vyjížďky se neobejdu ;-) . Sobota ,celkem hezky nálada by taky byla a tak jsem namíchal tr

Vloženo: 28.03.2021
    Uskutečněno: 28.03.2021
  • Pomalu pokračuju

Zdravím vás všechny. Takže když jsem vyčistil nádrž,bylo by blbý jí nechat znovu zreznout, takže nějakej super nejvíc nejlepšejí epoxid,co dávají ostatní a nádrž je uvnitř bílá. Dále kompletace motorky, učesání už pl

Vloženo: 19.03.2021
    Uskutečněno: 19.03.2021
  • Motor vrčí.

Takže ,další raport z občasníku na téma zprovoznění ČZ. Motor byl úspěšně našťouchnutej. Bez výfuků ,jen s kolenama, takže zvuková a vlastně i kouřová kulisa dostatečná. Už jsem skoro zapoměl jak smrdí (voní) ten karbon

Vloženo: 01.03.2021
    Uskutečněno: 01.03.2021
  • Mírnej pokrok

Zdar bardí rok se s rokem sešel a já se o vánocích konečně dostal na motorku. Takže bylo potřeba najít po dílně a přilehlým okolí všechno co k motorce patří a začít skládat. Moc rychle to nejde páč si moc nevzpomínám

Vloženo: 14.01.2021
    Uskutečněno: 14.01.2021
  • Setrvalý stav.

Takže po dlouhý době se opět hlásím. Motorka má stříklej rám a doplňky na černo, klikovku a výbrusy hotový, jenže z nedostatku času jsem na ní už několik měsíců nešáhl. Že to tak dopadne ,jsem se obával, chtěl jsem stih

Vloženo: 28.05.2020
    Uskutečněno: 28.05.2020
  • Vypletený kola ,pocákáno plničem

Takže zase kousek práce hotovo. Mám přepletený kola,páč ráfky byli oba naražený a rovnat se nikomu nechtěli a nový jsou nový. Pořát čekám na kliku a výbrusy ,je to blbej čas , v zimě generálkuje každej ,takže vydržet.

Vloženo: 07.02.2020
    Uskutečněno: 07.02.2020
  • Stojan

Zdravím, na motorce dělám vzhledem k pracovní vytíženosti jen po večerech a tak to moc neodsejpá,ale s tím jsem počítal. Práce jsou spíš takové že sháním a objednávám věci. Mám hotový kola ,jsou tam new ráfky a výplety n

Vloženo: 03.02.2020
    Uskutečněno: 03.02.2020
  • Barva?

Tak dnes jen krátce jak pokračuju. Klika ,válce jsou na opravě,hlavu mám opravenou,díra zavařena ,new závit, prej je to stopro. Zjištěny zkřivený přední tlumiče,vzhledem k tomu že jsou porezlý, vyměním je za nový origo

Vloženo: 18.01.2020
    Uskutečněno: 18.01.2020
  • Rozebrání šrotu a zjištění stavu

Tak jsem se pustil do rozebrání motorky abych zjistil jak na tom je. No popravdě šrot :-( . Vočesal jsem to na rám a budu to postupně opravovat, vyměňovat ,léčit. Je jasný že dvaatřicetiletej dědek bude mít nějký nedos

Vloženo: 08.01.2020
    Uskutečněno: 08.01.2020