renocar_unor

Vlastník Širon79
Vloženo 26.12.2019
Aktualizováno 26.12.2019

Vloženo: 18.01.2020, Uskutečněno: 18.01.2020, Zhlédnuto: 64x

Tak dnes jen krátce jak pokračuju.
Klika ,válce jsou na opravě,hlavu mám opravenou,díra zavařena ,new závit, prej je to stopro. Zjištěny zkřivený přední tlumiče,vzhledem k tomu že jsou porezlý, vyměním je za nový origo strakonice,cena raketa, ale co už. Nádrž je u kámoše autoklempíře,tak jsem zvědavej na výsledek.
Nyní řeším barvu, né že by už byl čas na finální lak ,ale rozmýšlím odstín místo tý červený. Nevím no ,láká mě ten tmavo červenej ,ale v metalíze, nebo něco jako bylo v devadesátejch na Rolandech 180. Uvažoval jsem taky o zelený lahvový v metle, jako mají Trimphy. Zelená se ale na Čízy mimo Smolíků nedávala ani omylem , tak nevím. Tu červenou nechci páč mám přečerveníno, traktory(vydělávadla),auta, no a chci se odlišit, ale nějak decetně.
Jestli to někdo bude číst ,přidejte svůj názor,díky.

kokoška. (3) napsal 18.01.2020 v 21:11

Za mě zelená

• Motorka prodaná.

Takže motorka je fuč. Nějak jsem se s tím srovnal a dal inzerát. Do tejdne si jí vzal sběratel do Prahy. Bude v soukromé sbírce a jezdit asi jen občas. Má tam prej svoje místo mezi ségrama Čezetama a Jawama. Celkem je a

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • Chudá sezóna.

Takže jak jsem dal Čízu do cajku, vrhnul jsem se na barák. Na motorku a vlastně ani na ježdění nebyl čas. Proběhlo pár odpoledních projížděk kolem komína a záběh motoru. No klasika ,sem tam něco utáhnout něco povolit, do

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021